Фото: flickr.com

Фото: flickr.com

Трапляється, що купуєш якусь річ, а потім випадково зайшовши до іншого магазину, бачиш таку ж, але дешевшу. Або ж довго і нудно шукаєш якийсь товар, а виявляється, що крамниця, де його вдосталь, знаходиться через вулицю. Просто Ти зазвичай ходиш іншою дорогою, а про її існування і не здогадуєшся. Або ще – приходиш до крамниці, а продавець каже «о, а ще вчора у нас були знижки». І акурат на ту річ, яку Ти запланувала собі купити. Прикро, чи не так?

Щоб допомогти Тобі уникнути розчарувань у такій важливій справі, як шопінґ, ми і створили онлайн-журнал «На закупи». Каталог знижок допоможе зробити вигідну покупку, наші коментарі до акцій – не витрачати час на нечесних продавців, а тексти і новини – знайти крамницю з необхідними саме тобі речами чи просто дізнатись щось нове і цікаве про закупи у Львові чи поза ним.

Ти теж можеш допомогти нам розвиватись, а іншим читачам – дізнатись про шопінґ у Львові те, що знаєш сама. Поділитись з нами інформацією про цікаві крамниці та акції у них або ж запропонувати цікаву Тобі тему для статті можеш, надіславши листа за адресою: editor@zakupy.lviv.ua.

Ми також будемо раді отримати листа і від власників чи керівників львівських крамниць. Якщо ви хочете, щоб на сторінках «Закупів» з’явилася інформація про акції, знижки та розпродажі у ваших магазинах, пишіть нам за вказаною вище адресою. Це нічого вам не коштуватиме, натомість у нашому онлайн-журналі можете знайти собі нових покупців.