Дайте два. Пазл-віммельбух «Львів»

На «Закупах» нова рубрика, у якій ми писатимемо про речі, які нам сподобались і варті того, аби їх купити. І першим до рук редакції потрапив пазл-віммельбух «Львів» від «Хитрого жука».

Віммельбухи – це такі великі мальовані книжки на цупкому картоні з мінімумом тексту або й взагалі без нього. Свої історії книжки «розповідають» не словами, а малюнками – у віммельбухах немає жодного квадратного сантиметра, вільного від зображень. Такі книжки допомагають дітям розвивати уяву, мовлення та пам’ять. Картинки у віммельбухах можна розглядати годинами, вигадуючи для героїв книжок нові й нові історії.

Київська компанія «Хитрий жук» вирішила схрестити віммельбухи із пазлами. Торік вони випустили пазл-віммельбух «Київ», у цьому році – «Львів». Пазл складається із 24 великих деталей, виготовлених із цупкого ламінованого картону, і запакованих у коробку із сірого картону. Усі разом вони перетворюються на картину розміром 67*100 см, на якій зображено відомі львівські будівлі та пам’ятники і сценки з міського життя. Ось у правому кутку пам’ятник Федорову, а під ним розмістились продавці антикварних книжок і різних дрібниць, по центру – площа Ринок із Ратушею та фонтанами довкола, обабіч одного з них – кав’ярня на свіжому повітрі, де ліниво п’ють свою ранкову каву городяни, ось Вернісаж, де можна купити собі глиняного глечика, а ось – стихійний ринок, де бабці продають нехитрий крам, тим часом на зупинці кілька містян чекають автобуса.

Пазл «Хитрого жука» розрахований на дітей віком від 3 років, хоча він сподобається і дорослим членам родини – редакція «Закупів» «зависла» над пазлом десь на півгодини, намагаючись вгадати, які будівлі зображено на ньому та придумати історії для зображених на ньому людей.

Коштує пазл-віммельбух 375 гривень, а придбати його можна на сторінці «Хитрого жука» у Фейсбуці.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top