Усі свої. 7 неймовірних дитячих забавок made in Ukraine

Торік напередодні свят «Закупи» публікували огляд дитячих забавок українського виробництва, які Миколаю не соромно було б покласти дітям під подушку. Сьогодні ми вирішили додати до цього переліку нові знахідки.

Інші 12 українських забавок можна оглянути тут.

Мандрівка Україною

Напередодні свят у Львові створили гру, яка збере за одним столом усю сім’ю. На ігровому полі, яке формується з 12 пазлів, зображено стилізовану карту України. На ній позначено 134 історичних об’єкти – пам’ятки архітектури та природи, місця народження відомих українців, місця відомих битв тощо. Дізнатись про усі зображені на карті об’єкти більше можна із Книги мандрів, що входить до комплекту гри. Рухаючись від однієї точки на карті до іншої, гравці вивчають історію рідного краю.

Для авторів Мандрівки це вже друга гра, першою була Мандрівка Львовом, створена за аналогічним принципом.

Де купити: www.gra-mandrivka.com.ua

Скільки коштує: 190 гривень.

Пазл-віммельбух Львів

Торік компанія Хитрий жук дебютувала із своїм першим пазлом-віммельбухом – Київ. У цьому році до колекції додали ще й Львів. 24 великих пазли складаються в стилізовану карту міста, де можна знайти як відомі будівлі та споруди Львова, так і його мешканців, що живуть своїм звичним життям – кудись ідуть, п’ють каву в кафе, купують книжки біля пам’ятника Федорову чи фотографують один одного в парку.

Де купити: Хитрий жук

Скільки коштує: 375 гривень.

Мемо-гра Flowers&Berries

Дитяча гра, що допоможе у вивченні англійської мови, намальована художниками творчої майстерні Gifty. До набору входить 16 пар карток із зображенням квітів та ягід, вкладка зі списком слів англійською з транскрипцією. Гра буде цікавою для дітей віком від 4 років.

Де купити: gifty.in.ua

Скільки коштує: 150 гривень.

Набір юного чарівника

Діти люблять фокуси, тому один із чотирьох наборів «Юний чарівник» від марки «Магія просто» – це безпрограшний подарунок у ситуації, коли ви не знаєте, що подарувати племіннику чи похреснику. До кожного з наборів входить інвентар для 7 різних фокусів.

 

 

Де знайти: magia.in.ua

Скільки коштує: 219 гривень.

Дерев’яні конструктори Левеня

Відомий виробник м’яких іграшок «Левеня» також випускає набори дерев’яних конструкторів, з яких можна скласти пірамідку, міст чи замок, а також песика або мотоцикл. Деталі конструкторів виготовлено з ясеня та бука.

 

 

 

Де купити: інтернет-магазин Левеня

Скільки коштує: 140-500 гривень

Керамічні конструктори Гравік

Дерев’яними, пластмасовими чи металевими конструкторами нині мало кого здивуєш. Чого не скажеш про конструктори керамічні. Кожен набір від луцької марки Гравік – це комплект маленьких цеглин, з яких можна збудувати справжній будинок, з’єднавши їх між собою клеєм. У колекції конструкторів є як звичайний будівлі – банк, млин, крамниця чи готель, так і справжні українські замки – Луцький, Жовківський, Олеський, Збаразький чи Свірський.

 

Коли іграшка-не просто чергова забавка, а дає можливість проявити фантазію Вашої дитини та об'єднує навколо себе всю родину! Бо неодмінно кожному захочеться закласти свою цеглинку в будиночок! При цьому іграшка- українського виробництва!

Geplaatst door Конструктори з керамічних цеглинок op woensdag 7 december 2016

Де купити: Гравік

Скільки коштує: 110-600 гривень.

Пальчиковий театр

У творчій майстерні «Веретено» створили два десятки комплектів валяних іграшок для домашніх театрів. Залишилось лише обрати, яку казку ви хочете розповісти – про Червону шапочку, Маленького принца, трьох поросят, Колобка, Курочку Рябу чи Рукавичку.

 

 

 

Де купити: www.heritage-family.com

Скільки коштує: 170-300 гривень.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top