Як купити телевізор Samsung і заробити 100 гривень

Компанія Samsung пропонує усім покупцям своїх телевізорів перевірити їхню легальність на спеціально створеному сайті. За інформацію про неофіційно ввезені в Україну товари компанія обіцяє винагороду.

samsing01

Samsung Electronics Україна запустила спеціальний сайт з детальними інструкціями для перевірки того, чи відповідає придбаний користувачем телевізор українському законодавству.

Компанія повідомляє, що офіційні телевізори повинні мати маркування українською мовою та Національний знак відповідності вимогам технічних регламентів. В кінці коду моделі на заводській наклейці мають бути вказані букви UА. Рік виробництва також вказано на заводській наклейці на зворотній стороні пристрою. Якщо перераховані складові відсутні, отже користувач є власником неофіційно ввезеного в країну телевізора. Аби перевірити телевізор, можна ввести на сайті повний код моделі, зазначений на заводській наклейці.

Компанія обіцяє виплачувати винагороду за інформацію про неофіційні прилади.

«Samsung Electronics Україна» обіцяє опрацювати заявку впродовж 48 годин у найближчі робочі дні, і у випадку підтвердження факту коректності серійного номера поповнить мобільний рахунок заявника на 100 гривень. Умови діють на території України з 25 жовтня до 31 грудня 2016 року. Користувачі можуть отримати винагороду не лише за інформацію про куплені ними неофіційні телевізори, а й про виявлені на полицях магазину, дані про які були надані ними компанії «Samsung Electronics Україна» через сайт на умовах, вказаних вище», – зазначають у компанії.

Під неофіційними телевізорами Smart TV (технікою/товарами тощо) компанія має на увазі товари, які не відповідають вимогам українського законодавства та/або можуть нести ризик для користувача. Неофіційні товари можуть імпортуватись як для особистого використання, а фактично – для подальшого продажу, а отже без сплати мита та ПДВ, що призводить до недоотримання коштів бюджетом.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top