На ногах. 5 українських марок життєрадісних шкарпеток

Пара яскравих шкарпеток із сміливими чи кумедними візерунками – простий і бюджетний спосіб швидко підняти настрій собі чи другові. «Закупи» дізнались, де купити нетривіальні шкарпетки українського виробництва та скільки це коштуватиме.

Sammy Icon

Перша українська марка шкарпеток, чиї засновники вирішили позмагатись у різнобарв’ї із відомими на весь світ Happy Socks. З 2013 року компанія продукує свої «божественні шкарпеточки» (с) і продає їх не лише в Україні, а й за кордон. В асортименті бренду близько 70 моделей – однотонних та із візерунками, але обов’язково яскравих. Для мерзлюків є кілька моделей шкарпеток із мериносової вовни (120-150 грн за пару).

Шкарпетки Sammy Icon універсального розміру: 36-40 – для жінок та 40-46 – для чоловіків.

si003

 

si002

 

si001

 

Де купити: www.sammy-icon.com

Скільки коштують: 75 грн за пару бавовняних шкарпеток.

Dodo Socks

Свої шкарпетки Dodo Socks продає комплектами: три пари з різними візерунками, але у єдиному стилі. Є шкарпетки з пінгвінами, таксами, динозаврами, фламінго, мексиканськими кактусами, пальмами чи велосипедами. Особливої уваги заслуговує набір Гуцулія – якщо у вашій вітальні чи передпокої зберігся традиційний гуцульський килим, шкарпетки з цього набору до нього пасуватимуть. Для зими у Dodo Socks є два комплекти шкарпеток із напіввовняних ниток – сірих як похмурий грудневий ранок.

dodo002

dodo001

Де купити: dodo-socks.com

Скільки коштують: 140 гривень за комплект (3 пари бавовняних або 2 пари напіввовняних)

Love My Socks

Вибір шкарпеток у Love My Socks значно менший, ніж у попередніх двох брендів, зате у них є шкарпетки з люрексом. Судячи з розміру – лише для жінок.

lms001

lms002

Де купити: www.lovemysocks.com.ua

Скільки коштують: 49 грн за пару

The Pair of Socks

На шкарпетках бренду не знайдете ніякої живності,  лише класичні візерунки – смужка, горошки, зірки та геометрія.

pos10

pos06

pos11

pos08

pos01

Де купити: thepairofsocks.com

Скільки коштує: 79-89 грн за пару

DUNA

У колаборації з українським дизайнером Андре Таном Червоноградська фабрика «Дюна Веста» випустила оригінальну колекцію шкарпеток. Щоправда, у фірмовому онлайн-магазині її ще немає. Компанія також випускає чоловічі шкарпетки з бамбукового волокна.

duna01

duna02

Де купити: www.duna-shop.com.ua

Скільки коштують: від 16 грн за пару.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top