Мережу «Барвінок» знову продають

Магазини мережі купує дніпровський рітейлер АТБ, аби швидко вийти на ринок Західної України.

Фото: niceplace.com.ua

Фото: niceplace.com.ua

До кінця року АТБ завершить операцію з купівлі західноукраїнської мережі магазинів біля дому «Барвінок». Про це повідомляє онлайн-видання Ліга.net. Про угоду виданню розповіли чотири незалежних один від одного анонімних джерела – директор великої продовольчої мережі, два директори продовольчих компаній та інвестбанкір.

За словами інвестбанкіра, АТБ претендує на 17 з 27 магазинів мережі. «Йдеться про продаж не всього бізнесу, а лише приміщень, обладнання та товарних залишків», – зазначив він у коментарі виданню.

Безпосередні ж учасники угоди наразі її не коментують. Прес-служба АТБ та партнер компанії Horizon Capital (співвласник компанії «Євротек» – нинішнього власника Барвінків) Костянтин Магалецький від коментарів виданню відмовились, а телефон іншого співвласника компанії «Євротек» Михайла Весельського не відповідав.

За останні вісім років мережа «Барвінок» змінювала власників двічі. У 2008-му львівська компанія «Інтермаркет» Романа Шлапака продала мережу із 17 магазинів польському інвестиційному фонду Abris Capital. Тоді ж Шлапак втратив контроль і над своїм торговим центром Leopolis, який за борги перейшов до підрядника будівництва – турецької компанії «Хазінедароглу». Торговий центр відкрили у жовтні цього року вже під іншою назвою –  Victoria Gardens.

Наприкінці минулого року Abris Capital продав мережу «Барвінок»компанії «Євротек» Михайла Весельського. Крім «Барвінку», «Євротек» володіє ще чотирма мережами – «Фреш», «Арсен», «Квартал» та «Союз» і гуртівнею у Львові. Та у жовтні цього року частина магазинів мережі закрилась, а під час нетривалого розпродажу залишків продавці пліткували, що «Барвінок» продають АТБ.

Про наміри АТБ вийти на ринок Західної України стало відомо на початку цього року, але перший магазин АТБ у Львові відкрили наприкінці жовтня одночасно із ще двома – у Дрогобичі та Стрию. Загалом дніпропетровська мережа дискаунтерів налічує майже 800 магазинів по всій Україні, а її частка українського ринку продовольчого роздробу в 2015 році досягла 9,8%. За підсумками 2015 року компанія показала 46,7 млрд грн виручки.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top