П’ятеро українців змінили свої імена заради iPhone 7

Усі вони тепер називаються Сім Айфон і отримають нові смартфони від мережі «Алло».

«Алло» запустила акцію напередодні офіційного старту продажів в Україні нового iPhone 7. За умовами акції потрібно було змінити прізвище на Айфон, ім’я на Сім, отримати паспорт громадянина України на це ім’я, сфотографуватись із ним, щоб було видно обличчя учасника, фото та ім’я паспорта, відправити фото в «Алло» і з паспортом прийти в магазин.

Фото: facebook-сторінка Алло

Фото: facebook-сторінка Алло

Перший переможець акції отримав свій iPhone 7 у п’ятницю, 28 жовтня. За даними ЗМІ, першим переможцем став 20-річний Олександр Турин. У коментарі Associated Press він розповів, що дізнався про акцію від товариша. «Друг показав мені цю пропозицію як жарт і сказав: «Дивись, яка акція, хто в це повірить?». А я зразу сказав, що зроблю це. Наступного дня підготував усі документи, зареєструвався і вже через день отримав на руки паспорт з новим ім’ям», – каже він. Але зазначає, що, мабуть, знову змінить ім’я, коли прийде час заводити дітей.

Цікаво, що перше фото учасника з новим паспортом, котру масово репостили в соцмережах, виявилась фейком, пише видання AIN. «Перший учасник акції підробив дані, як він сам написав, щоб перевірити, чи правда, що ми видамо айфон переможцю. Інші учасники, що подали дані, перевірку пройшли», – повідомив у коментарі виданню маркетинг директор компанії «Алло» Євгеній Резуєв.

allo03

Усі учасники акції отримають свої смартфони до кінця тижня. Вони зможуть згодом повернути собі свої старі імена, правилами акції це не заборонено.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top