Інтернет-магазин Розетка заговорить українською

Українська версія сайту «Розетки» вже запущена, але ще не усі користувачі мають до неї доступ.

rozetka-ua

За словами директора магазину Владислава Чечоткіна, питання української версії сайту стояло перед компанією давно, але через розміри самого сайту вирішити його було непросто, пише AIN.

«Хоча команда перекладачів була готова майже два роки тому, ми довго не могли почати переклад через труднощі зі сторони розробників CMS (системи управління контентом сайту). За переклад взялися наприкінці літа», – розповів Чечоткін.

Зараз тестується перша черга двомовної версії магазину, в якій перекладені статистичні інформаційні сторінки, меню, особистий кабінет, назви товарів та назви категорій.

«У користувачів, які потрапили у вибірку, з’явилась можливість вибору мови. Після завершення тестування компанія оцінить ефективність двомовної версії інтерфейсу, після чого її запустять для всіх. Для користувачів, які вибрали українську в якості мови операційної системи чи браузера, українська версія буде завантажуватись по замовчуванню.

«Процес перекладу триватиме якийсь час – на даний момент у магазині вже понад мільйон товарів, і назвати якісь конкретні терміни складно. Зараз ми працюємо над другою ітерацією. Розсилки, листи-повідомлення та SMS поки що не перекладаються», – розповів Чечоткін.

Нагадаємо, раніше ще два інтернет-магазини перейшли на українську мову – Comfy та Yakaboo.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top