ТЦ Роксолана розігрує подорож до Шрі-Ланки

З нагоди другої річниці ТЦ «Роксолана» проводить грандіозну акцію для покупців. Кожна покупка на суму від 500 грн, здійснена у період з 1 вересня по 1 жовтня, дає шанс виграти цінний подарунок. Головний приз – путівка на двох осіб на Шрі-Ланку.

roksolana01

«2 роки в серці Львова, 730 днів яскравих вражень, тисячі приємних покупок, а також цікаві акції і соціальні проекти. Нам приємно, що для багатьох ТЦ «Роксолана» став частиною життя. Ми цінуємо кожного нашого покупця і робимо усе для того, щоб шопінг у торговому центрі приніс максимум задоволення. Запрошуємо усіх до участі в акції. Скористайтесь унікальною нагодою відпочити на Шрі-Ланці. Можливо, пощастить саме Вам!» – розповіла керівник PR-відділу ТЦ «Роксолана», Тетяна Альховська.

roksolana02

Аби стати учасником акції потрібно:

  • З 1.09.16 по 1.10.16 здійснити покупку у ТЦ «Роксолана»* на суму від 500 грн.
  • Отримати у продавця магазину анкету учасника і заповнити усі поля.
  • Залишити у себе відривний купон, а частину анкети з даними залишити у лототроні на 1 поверсі ТЦ «Роксолана».
  • Прийти на мегарозіграш призів 1 жовтня (особиста присутність – обов’язкова).
  • Мати при собі відривний купон та документ, що засвідчує особу. У разі перемоги – показати їх організаторам акції.

*В акції беруть участь магазини iTrend, Loriblu, Marc Cain, Аптека DS, MTС, INGLOT, Iren Bukur,Грецька косметика IVI, Sofi, Modna zona multibrand, Жан, D&P parfumum, Versace, Paul&Shark, DiForte, L’Occitane en Provence,Lova Lova, Black Bunny, IMPERO UOMO, ART MARKOS, Marc Aurel, Sonia DeLux, Lily, FLORADISE, Мережа ювелірних салонів “LIA”, Attribute, Cezare, Еталон, Cherchez la femme, Pompidou, Stefano Lompas, Prefect Smile, Імідж, NAIL BOX, Accessories boutique, WALL STREET, Be happy, Лімо, Anabel Arto, Business style, Ягуар,Компанія традиційного гоління, Vip Tour, Nava, Пташеня, Mayoral, Miss Princess, Arber, дитячий супермаркет «Чудо острів», дитячий центр «Дивокрай», пекарня «Білка», ресторан-клуб «PartyFon».

roksolana03

Та це ще не все. У ніч з 30 на 1 жовтня вітати торговий центр «Роксолана» з Днем народження планують неймовірною компанією! В останню п`ятницю вересня львів’ян запрошують на грандіозне святкування у ресторан-клубі “PARTYFON” (ТЦ «Роксолана», 7-8 поверх, пл.Соборна, 14, Львів). У програмі: VAN GOGH, DJ ROMA SHPAK, MC GRAM, PAPER SHOW, BIRTHDAY CAKE, Євген Філатов (THE MANEKEN) вперше у Львові з яскравим ELECTRONIC PERFORMANCE/LIVE DJ SET.

Продаж квитків уже розпочато.

На правах реклами

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top