Одну з найбільших онлайн-барахолок закривають

Aukrо.ua припиняє роботу в Україні. З 1 жовтня онлайн-майданчик закривається, а усіх підприємців, які працюють на ньому, переводять на інші торгові майданчики групи компаній EVO.company.

Фото: Olmix.info

Фото: Olmix.info

В офіційному повідомленні основною причиною називають рішення керівництва компанії перевести покупців та продавців Aukro «на більш сучасні та технологічні майданчики», пише AIN. Зараз на Aukro торгують близько 64 тисяч продаввців. Їх переведуть на інші сервіси EVO: Prom.ua, Bigl.ua та хендмейд-платформу Crafta.ua. З 1 жовтня користувачів, які зайдуть на Aukrо.ua, будуть перенаправляти на Bigl.ua.

«Вони отримають можливість продавати на онлайн-маркеті Bigl.ua або Prom.ua. При цьому ми зберігаємо їхній напрацьований рейтинг та відгуки, їм не доведеться починати з нуля. Для торговців антикваріатом та колекціонерів ми створюємо спеціальний розділ на Crafta.ua», – повідомив директор з розвитку групи компаній EVO Денис Горовий.

Перехід компаній та продавців на інші торгові майданчики планують завершити впродовж вересня. У компанії автоматизували перенесення товарів, рейтингів та відгуків. Продавцям також обіцяють впродовж перехідного періоду особливі умови з просування на Bigl.ua та Prom.ua.

Категорії приватних оголошень та вживаних товарів розподілятимуть таким чином: якщо вживані товари продають люди, яких можна назвати професійними торговцями, вони потраплять на Bigl.ua. Але для вживаних товарів, які продають в одиничному екземплярі приватні особи, у компанії не буде пропозиції про переведення.

Aukro.ua ввели до складу групи компаній EVO у липні 2016 року. До групи компаній зараз входять Prom.ua, Вigl.ua, Zakupki.Prom.ua, Kabanchik.ua,Crafta.ua, Goodini.ua та інші проекти.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top