Нове місце. Open Store

Авангардні сукні від Finch Wear, чоловічий streetwear від Syndicate, нішеві парфуми Datura Parfums з Одеси, безкомпромісні сорочки на щодень від Chereshnivska чи взуття від Emmelie Delage – речі двох десятків українських брендів можна придбати у новому львівському концептуальному магазині Open Store.

openstore-01

Крамниця знаходиться у старовинній будівлі на вулиці Федорова, 8 – навпроти Домініканського собору. У дизайні магазину поєднали притаманну старовинному будинку автентичність – дерев’яні балки, реконструйована колона при вході – із ультрасучасним дизайном, в якому переплелись сталь, бетон та дерево.

openstore-05

На 50 м² концепт-стору представлено одяг, взуття та аксесуари від понад 20 локальних дизайнерських марок. «Ми вбачаємо ідеальну константу гарного смаку у поєднанні якісного базового одягу та ексклюзивних авангардних речей, що захоплюють своїм експериментальним кроєм та складністю конструкцій. Ми ретельно підбираємо одяг, який не вийде з моди, а завдяки якості та оригінальному дизайну, буде носитися роками, підкреслюючи характер та творчу натуру наших клієнтів», – каже співзасновниця магазину Катерина Бойко.

openstore-04

Дві третини речей, презентованих у магазині, призначені для жінок, решта – для чоловіків. Тут можна придбати одяг від провідної української марки чоловічого streetwear Syndicate, авангардні, подекуди футуристичні сукні від Finch Wear, Nimble Scissors та Celestial Body, сучасні вишиванки від Etnodim, принтовані футболки та світшоти від Clan-P, дощовики та куртки від S-cape, повсякденний одяг від Chereshnivska та Owlsome, взуття Your.s Shoes та Emmelie Delage, домашній одяг від Balcony Garment, прикраси від Dari Jewelry та Hovsepyan Design.

openstore-08

Магазин працює щодня з 11:00 до 21:00, а на вечір п’ятниці, 26 серпня, заплановано велику вечірку з нагоди відкриття концепт-стору.

Open Store у соцмережах: Facebook, Instagram.

Open Store на карті:

 

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top