8 подарунків, яких не купиш у магазині

Даруйте не речі, а враження. «Закупи» дізнались, що можна подарувати жінкам, яких не здивуєш новою сукнею, парфумами чи смартфоном.

Тайський масаж

massage

Фото: newworld.org.ua

Постійні стреси та повсякденні турботи виснажують та спустошують резерви організму, отже час від часу їх потрібно відновлювати. Невірно, що тайський масаж є виключно розслаблюючою процедурою. Це, властиво, пасивна гімнастика із глибоким впливом на життєво важливі активні точки та енергетичні меридіани, яка неймовірно бадьорить, рівномірно розподіляючи енергію по усьому тілу.

Скільки коштує: 600 гривень.

Фотосесія

Фотосесія – своєрідний погляд зі сторони та незвичний інструмент самопізнання, адже об’єктив фотокамери фіксує невловимі емоційні стани, які у звичайній обстановці залишаються практично непомітними.

Проте, фотосесія – не просто серія кадрів. Це яскравий досвід розкріпачення та вміння відверто виражати свої емоції. А ще це вельми творчий процес, адже потрібно обрати образ, реквізит, місце зйомки тощо. А на пам’ять вам залишаться готові до друку знимки, найбільш вдалі з яких пройдуть процедуру повної ретуші.

Скільки коштує: 650-1600 гривень.

Танцювальний урок

Базову техніку будь-якого танцю можна освоїти буквально за одне заняття. Що більше рухів ви вивчите, то простіше буде скласти танцювальну композицію. Але спочатку слід визначитись із стилем. Залежно від вибраного напряму – хіп-хоп, бальний або латиноамериканський танець – для вас підберуть тренера відповідної кваліфікації, з яким ви вивчите усі потрібні танцювальні «па» для створення закінченої хореографічної композиції.

Можна віддати перевагу класичним стилям або взятись за щось більш сучасне. До речі, початки найпопулярніших модернових стилів типу Jazz funk, Contemporary, Hip-Hop цілком реально освоїти усього за 1-2 години хореографії.

Скільки коштує: 300-500 гривень.

Катання на конях

Фото: uzviz.info

Фото: uzviz.info

Кінна прогулянка лісом у супроводі досвідченого інструктора знімає стрес не менш ефективно, ніж сеанс тайського масажу. Інструктор навчить правильно поводитись із конем, сідлати його та керувати ним. Під час прогулянки також можна влаштувати фотосесію. Інструктор подбає, аби кінь завмер для знімку в потрібній позиції – і купа лайків та захоплених відгуків у соцмережах гарантовані.

Скільки коштує: 400-1600 гривень.

Майстер-клас із візажу

Досвідчені майстри навчать підкреслювати свої переваги і приховувати недоліки. Після майстер-класу ви зможете самостійно коректувати форму обличчя, підбирати потрібні кольори та робити денний і вечірній макіяжі. Отримавши на майстер-класі базові знання та вміння, ви зможете самостійно створювати свій образ та освоїти будь-яку візажну технику. Візажні майстер-класи проводяться в індивідуальному форматі за персоналізованими програмами.

Скільки коштує: 400 гривень.

СПА-комплекс для рук

СПА-комплекс для рук складається з 4 процедур: очищення скрабом, живильна маска, парафінотерапія і релакс-масаж. Ці косметологічні маніпуляції зволожать шкіру рук та повернуть їм м’якість і пружність. Завершить процедуру класичний манікюр і покриття нігтів лікувальним лаком. Після цього руки виглядатимуть доглянутими, а нігті злегка блискучими.

Скільки коштує: 300 гривень.

SPA-день

Фото: edem-resort.com.ua

Фото: edem-resort.com.ua

Цілий день все тільки для неї. Кожна жінка мріє виділити собі вдосталь часу, аби відпочити без відволікань на побутові дрібниці. День у СПА-центрі Edem Resort стане справжнім незабутнім святом для неї. Неспішно пролетять години в турботливих руках масажистів та косметологів. Такий подарунок ідеальний не тільки для краси тіла, але й для відновлення душевної гармонії.

Скільки коштує: від 3000 грн.

Політ на навчальному літаку

Спеціальна пропозиція для екстремалок – політ в кабіні 2-місного легкого одномоторного літака. Пройшовши короткий інструктаж, ви зможете зайняти крісло другого пілота в одному із сучасних легкомоторних літаків. Під час польоту пілот розповість про призначення приладів та покаже, як керувати літаком. Після цього, якщо забажаєте, ви зможете прийняти керування на себе та побачити світ очима пілота.

Скільки коштує: 2500-3500 грн.

На правах реклами

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top