Ринок Санта-Барбара переїде за два місяці

Сихівський ринок «Санта-Барбара» вже за два місяці перенесуть з проспекту Червоної Калини, аби завершити будівництво трамвайної колії на Сихів.

Фото: tram.lviv.ua

Фото: tram.lviv.ua

Про це повідомляє видання Zaxid.net зі слів директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези. Відповідний меморандум із ТОВ «Сихівська народна торгівля» вже підписано.

Нова адреса ринку – вул. Антонича (навпроти будинку №8). Там вже розпочали будівельні роботи. «Львівавтодор» підводить комунікації до місця, де буде розташований ринок, зазначив Олег Береза.

Переносити ринок будуть поетапно: спочатку з проспекту Червоної Калини приберуть парковку ринку і на її місці почнуть будівельні роботи з прокладання трамвайної колії. Сам ринок, за словами директора ЛКП «Львівавтодор» теж переноситимуть по частинах.

Епопея з переміщенням найвідомішого сихівського ринку тривала понад 2 роки – міська влада та підприємці не могли дійти згоди щодо нового місця для «Санта-Барбари». У мерії пропонували перенести ринок на вільну ділянку по вул. Антоновича, торговці ж вимагали розмістити його у більш людному місці – на вул. Скрипника біля сихівської поліклініки. 4 лютого цього року депутати Львівської міської ради затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,65 га на вул. Антонича (навпроти будинку № 8) у постійне користування для розміщення комплексу торговельних павільйонів. Туди й переїде ринок за два місяці.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top