Магазини взуттєвої мережі Plato закриваються

Власник мережі – компанія MTI – незадоволена результатами її роботи.

Магазин Plato

Фото: gvult.com

Криза змушує рітейлерів оптимізувати мережі і позбуватись від неприбуткових роздрібних точок. Компанія MTI у 2015 році вже закрила 21 магазин, зокрема й частину торгових точок Plato, пише Retail Community. За словами маркетинг директора дивізіону взуття та одягу MTI Валерії Толочиної, решту роздрібних магазинів Plato (а у Львові їх 2) закриють у серпні 2016 року. Головною причиною закриття стали незадовільні фінансові результати мережі. Покупці бюджетного цінового сегменту, на яких розраховані магазини Plato, більше за інших постраждали від кризи.

У жовтні минулого року директор мережі Plato Павло Урбанський казав, що аудиторія їхніх магазинів стала купувати менше, ал вибирати якісний товар. «Покупці в бюджетному сегменті, якщо у них є взуття минулих сезонів, відклали покупки до кращих часів», – зауважував він.

Читайте також: Російській мережі «Центробувь» загрожує банкрутство

Натомість інтернет-магазин plato.ua, який запустили у січні цього року, продовжить роботу. «Зараз у нас достатньо товару для забезпечення безперебійної роботи магазину навіть з врахуванням росту трафіка. Клієнти Plato активно переходять в онлайн. Наступного року асортимент будемо коректувати, оскільки вже зараз бачимо відмінності у преференціях клієнтів інтернет-магазину», – пояснює Толочина.

Компанія MTI керує мережами Інтертоп (55 магазинів, три з них у Львові), Ecco (18, у Львові – 1), Geox (8), Clarks (6), Skechers (3), Timberland (12, у Львові – 1), Marco Polo (5), Napapijri (3), Atelier De Courcelles (1), Armani Jeans (2), Intertop Kids (3), «Інтертоп аутлет» (4), «Плато» (18, з них 2 у Львові). У 2015 році компанія відкрила 8 магазинів, закрила 21, у 2016-му було відкрито один магазин, закрито три.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top