Metro запустила додаток для смартфонів

Нині компанія «Метро Кеш енд Керрі Україна» офіційно оголосила про запуск мобільного додатку.

Клієнтам Метро більше не потрібно носити із собою картку постійного клієнта, аби потрапити до гіпермаркету. Тепер користувач може відсканувати свою карту, завантажити її в мобільний додаток і в такий спосіб робити покупки в усіх торгових центрах Метро. У мобільному додатку також можна згенерувати нову картку.

metro-app

Додаток також містить інформацію про усі акції в торгових центрах Метро, дозволяє скласти список покупок з акційних товарів та підрахувати їхню загальну вартість, знайти найближчий магазин та прокласти до нього маршрут.

Додаток випустили в Android та iOS версіях. У режимі тестування від працює з квітня цього року. Відтоді його завантажили вже понад 1000 користувачів. За даними компанії Метро, понад 40% відвідувачів сайту мережі заходять на нього з мобільних додатків, і їхня частка продовжує рости. «Враховуючи це, ми плануємо все більше уваги приділяти власне мобільним комунікаціям з клієнтами», – цитує видання Retail Community керівника управління маркетингу компанії Оксану Куликову.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top