Російській мережі Carlo Pazolini загрожує банкрутство

Альфа-банк звернувся до арбітражного суду Москви з позовом про банкрутство взуттєвого рітейлера Carlo Pazolini.

Carlo Pazolini

Фото: carlopazolini.ua

Про це повідомляє російське видання «Ведомости».

Позов подали до ЗАТ «Фірма Анта», якій належать права на товарні знаки, під якими працює Carlo Pazolini. Власне з цією компанією укладались угоди оренди, повідомляє видання з посиланням на неназване джерело на ринку нерухомості. У позові не вказано суму боргу, відмовляється коментувати суму заборгованості і власник Carlo Pazolini. Ілля Рєзнік. Джерело видання оцінює борг у $50 млн.

За словами представника Альфа-банку, причиною для подання позову стали коливання валютних курсів – усі кредити компанії були валютними. «Проблеми з обслуговуванням боргу Carlo Pazolini. виникли через валютні коливання на фоні зниження продажів», – заявили у банку. Рєзнік пояснив виданню: «Ми займаємося прямим імпортом і не можемо дозволити собі обслуговувати кредити в рублях».

За даними Euromonitor International, Carlo Pazolini є восьмим за розміром взуттєвим рітейлером на російському ринку та четвертим – серед російських взуттєвих компаній після «Центробуві», Kari и Zenden. Виручка компанії у 2015 році склала 7,3 млрд рублів. Компанія налічує 130 магазинів у Росії, а також має торгові точки у Італії, Греції, Чехії, Молдові, Україні, Азербайджані та Китаї. На серпень заплановане відкриття магазину Carlo Pazolini у Львові – в ТРЦ Victoria Gardens.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top