Укрпошта планує створити український eBay

Національний поштовий оператор анонсував низку амбітних ІТ-проектів, які мали б подвоїти його доходи у найближчі кілька років.

Фото: ВолиньPost

Фото: ВолиньPost

Компанія, зокрема, має намір створити онлайн-маркетплейс на кшталт eBay та мобільний додаток mWallet, який об’єднає у собі усі можливі фінансові сервіси, починаючи від оцифрування дисконтних карт та закінчуючи P2P-перекладами, пише AIN.

За словами ІТ-директора «Укрпошти» Євгена Зіміна, компанія вже оголосила тендери на реалізацію проектів. На uBay (так в компанії називають новий маркетплейс) та mWallet планують витратити 17 млн гривень та 7 млн гривень відповідно. Завершити проекти розраховують за два роки. За такий самий час вони й окупляться, сподіваються в «Укрпошті».

Із іншими українськими маркетплейсами «Укрпошта» має намір конкурувати якістю. Компанія супроводжуватиме весь процес покупки: замовлення, оплату та доставку, пояснив Зімін. Розміщувати свої товари на uBay зможуть будь-які продавці та виробники.

mWallet має стати унікальним мобільним сервісом, який в один клік дозволить користувачеві скористатись будь-якою фінансовою послугою. «Наприклад, коли ви розраховуєтесь на заправці, ви даєте дисконтну картку, окремо оплачуєте покупку, окремо отримуєте якийсь бонус. Із mWallet все це можна буде зробити в один клік», – пояснив Зімін.

Маркетплейс та мобільний гаманець – це лише частина програми ІТ-реформування компанії, яка вирішила стати «національним оператором з інформаційних та фінансових послуг». «Укрпошта» готує оновлений портал, на якому банки, платіжні системи та інші організації зможуть запускати свої послуги. У їхньому розпорядженні також найширша в Україні мережа відділень «Укрпошти», які компанія має намір модернізувати і обладнати терміналами самообслуговування.

«Укрпошта» також готує поштовий мобільний додаток, за допомогою якого можна буде відстежувати свої відправлення і оплачувати послуги оператора. Разом із оновленим порталом в нього планують інвестувати 7 млн гривень.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top