ToHome: Шведський стіл з доставкою додому

На правах реклами

Що спадає на думку пересічному українцеві, коли він чує фразу «шведський стіл»? Правильно, різноманітна їжа у вільному доступі і зосереджена масовка людей, які із задоволеними і трошки хижими посмішками торують собі шлях до каструль, розмахуючи бойовими тарілками і виделками. Адже треба встигнути спробувати все-все-все, а ще й ті крендельки з джемом. Уявили собі картину? А тепер забудьте. Адже шведський стіл, про який йтиметься далі, зовсім інший.

ikea-tohome01

Цей шведський стіл – усього лише стіл плюс ваша економія. Економія часу та грошей. Тому що цей стіл вам доставлять прямо додому. А якщо захочете, то не тільки стіл, а ще стільці для кухні, кухонні шафи, крісла, комоди, нічні столики. Загалом, усі ті зручні і легкі меблі, які виробляє знаменита шведська компанія IKEA. Ну, ви ж чули, шведи добре знаються на зручності і комфорті. Інакше б вони не були однією з найбагатших і щасливих націй у світі.

ikea-tohome02

Частинку шведського комфорту на українських теренах поширює інтернет-магазин Tohome.com.ua. Він непогано стартував у минулому році, адже в умовах шаленої конкуренції зумів швидко вийти на загальноукраїнський ринок. Багато у чому цей успіх залежить від чітко виокремленої ніші товарних послуг, які можна назвати «Все для дому»: від кухонного начиння, іграшок та текстилю, до великих ліжок, шаф, побутової техніки і кухонь, електро- та ручних інструментів, книжок та одягу. Але основне значення все ж має якість товару (виробники – перевірені західні компанії), а також зручність доставки і вагомі знижки для гуртових покупців.

ikea-tohome03

Отож, на відміну від фуршетного шведського стола, стіл від компанії IKEA може бути легким, корисним і зручним, немов необтяжлива дієта. На додаток до неї інтернет-магазин Tohome може запропонувати дещо «гарячіші» й «міцніші» «страви». Чоловіки вже оцінили якість електро- й ручних інструментів (дрилів, пил, шуруповертів, перфораторів) виробництва американських фірм Stanley, Black+Decker, Yato. Тільки за останній рік магазин виконав замовлення понад 2000 клієнтів з різних куточків України. Для цього цілеспрямовано впроваджує інтерактивну форму спілкування з клієнтами за допомогою соцмереж.

ikea-tohome04

Отже, сьогодні можна вже сміло казати, що на ринку інтернет-магазинів з’явився новий міцний гравець. Який в черговий раз довів – для покупки, наприклад, зручних та сучасних меблів й інших товарів для дому зовсім не обов’язково їхати до меблевого або ж господарського супермаркету. Ми ж не в 20 столітті живемо, зрештою.

Гайда на закупи із ToHome

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top