На Lamoda.ua з’явились українські сукні

Інтернет-магазин Lamoda.ua став маркетплейсом – через сайт тепер можуть продавати свої товари й інші рітейлери. Першим партнером компанії вже стала українська марка жіночого одягу MustHave.

lamoda-musthave01

На сайті Lamoda ще немає останньої, весняної колекції від MustHave, але вже можна придбати одну із 130 речей з попередніх колекцій: сукні, штани, жакети, плащі та пальта. Ціни на одяг такі ж, як і у фірмовому онлайн-магазині бренду, доставка коштує 22 гривні, а чекати на обрані речі доведеться 2-3 дні.

Для продавців партнерство із Lamoda вигідне. За відсоток від вартості проданих товарів вони отримують доступ до багатомільйонної аудиторії онлайн-магазину як в Україні, так і на теренах СНД, а також маркетингову підтримку і послуги кол-центру Lamoda. Невдовзі продавці також зможуть скористатись послугами Lamoda з доставки товару покупцям.

Крім бренду MustHave, Lamoda вже домовилась про розміщення на своєму маркетплейсі товарів української марки Dasti та взуттєвого онлайн-магазину Kedoff. Вже найближчим часом їх можна буде замовити на Lamoda.ua.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top