На Lamoda.ua з’явились українські сукні

Інтернет-магазин Lamoda.ua став маркетплейсом – через сайт тепер можуть продавати свої товари й інші рітейлери. Першим партнером компанії вже стала українська марка жіночого одягу MustHave.

lamoda-musthave01

На сайті Lamoda ще немає останньої, весняної колекції від MustHave, але вже можна придбати одну із 130 речей з попередніх колекцій: сукні, штани, жакети, плащі та пальта. Ціни на одяг такі ж, як і у фірмовому онлайн-магазині бренду, доставка коштує 22 гривні, а чекати на обрані речі доведеться 2-3 дні.

Для продавців партнерство із Lamoda вигідне. За відсоток від вартості проданих товарів вони отримують доступ до багатомільйонної аудиторії онлайн-магазину як в Україні, так і на теренах СНД, а також маркетингову підтримку і послуги кол-центру Lamoda. Невдовзі продавці також зможуть скористатись послугами Lamoda з доставки товару покупцям.

Крім бренду MustHave, Lamoda вже домовилась про розміщення на своєму маркетплейсі товарів української марки Dasti та взуттєвого онлайн-магазину Kedoff. Вже найближчим часом їх можна буде замовити на Lamoda.ua.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top