У Львові може з’явитись ще одна мережа супермаркетів

Магазини мережі АТБ можуть з’явитись у Львові. Коли саме – невідомо, поки що компанія шукає фахівців із аналізу ринку в місті.

Фото: nikvesti.com

Фото: nikvesti.com

Оголошення про вакансії у регіональному секторі маркетингових досліджень мережі АТБ з’явилось на рекрутингових сайтах ще торік у грудні. Однак обидві посади – начальника сектору та спеціаліста з досліджень – досі вакантні. У самій компанії коментувати свої плани щодо експансії на захід України не поспішають – електронні запити «Закупів» залишились без відповіді.

АТБ – найбільша в Україні торгова мережа, що налічує понад 700 магазинів у східних, центральних та південних областях країни. Мережа належить бізнесменам з Дніпропетровська – Геннадію Буткевичу, Євгену Єрмакову та Віктору Карачуну. Перші магазини мережі з’явились у 1993 році, а у 2000-х мережа стала працювати у форматі «дискаунтер», обравши за зразок для наслідування німецькі мережі Aldi та Lidl.

За інформацією українського Forbes, компанія дотримується певних принципів у роботі, від яких, вочевидь, не відмовиться і під час експансії на захід України. Зокрема, магазини АТБ відкривають у власних, а не орендованих приміщеннях, а товари по магазинах розвозять через власні розподільчі центри, які обслуговують крамниці у радіусі 250 км.

У 2015 року мережа опинилась в епіцентрі скандалу: нардеп Артем Вітко з фракції Радикальної партії звинуватив власників АТБ у співпраці з терористами, а згодом у парламенті зареєстрували законопроект про націоналізацію мережі. Згодом голова Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що підстав для таких звинувачень немає.

У самій компанії заявили, що втратили за період військових дій на території Луганської та Донецької областей близько 150 магазинів, на базі яких представники самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» відкрили так звані «народні» магазини.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top