Польський Lipton замінять українським

У другій половині 2016 року почне працювати чайна фабрика компанії Unilever у Гостомелі на Київщині.

Фото: cosmopolitan.sg

Фото: cosmopolitan.sg

«Unilever дасть старт власній чайній фабриці у Гостомелі. Робота над проектом триває з середини 2015 року, і на даний момент обсяг капіталовкладень у чайну фабрику вже складає 8,3 млн євро», – Unilever розмістила виробництво кетчупів та соусівпрес-служба «Юнілевер Україна».

В «Юнілевер Україна» зазначають, що це найбільший інвестиційний проект компанії з моменту виходу на ринок України. «Для Unilever Україна – один з пріоритетних ринків збуту у Східній Європі, і у розвиток бізнесу тут ми готові інвестувати», – повідомив глава представництва компанії в Україні Василь Бовділов.

Unilever є одним з провідних світових постачальників продуктів харчування та побутової хімії. Зокрема, компанії належить три чайні бренди – Lipton, Brook Bond та «Бесіда». До 2014 року чай, який Unilever продавала в Україні, виготовляли на російських фабриках. Під впливом бойкоту російських товарів компанія переглянула свою політику і на полицях українських магазинів з’явився чай з її європейських фабрик. А на початку 2015-го Unilever розмістила виробництво кетчупів та соусів своєї марки – Calve – на потужностях компанії «Чумак» з Каховки.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top