У гіпермаркетах Metro з’явиться дизайнерський одяг

З 24 лютого в усіх торгових центрах Metro у відділах «Шафа» можна буде придбати дизайнерський жіночий одяг під маркою «Шафа by A.Tan», створену спеціально для клієнток компанії відомим українським дизайнером Андре Таном.

Фото: RAU

Фото: RAU

«Відомі європейські дизайнери часто співпрацюють з мас-маркетом, створюючи авторські колекції для великих торгових мереж. Це вже навіть стало своєрідною модною тенденцією, яку ми радо запроваджуємо в Україні у нашому спільному проекті з METRO Cash & Carry. Колекція одягу «Шафа by A.Tan» – це мрія, яку ви можете собі дозволити», – цитує слова дизайнера сайт RAU.

Пілотна колекція «Шафа by A.Tan» складається з базових речей сезону весна-літо: джемпери, блузки, туніки, спідниці, штани та характерні максі-сукні з тонким поясом, що вже стали візитівкою дизайнера.

У Європі найбільш відома своєю співпрацею із іменитими дизайнерами компанія H&M. Остання колаборація із Balmain спричинила неабиякий ажіотаж серед прихильників марки: речі зі спільної колекції H&M та Balmain змели з полиць магазинів мережі в лічені години.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top