Опера Пасаж має нового власника

Торгову галерею у центрі Львова придбала кіпрська компанія.

Фото: blog.vovando.com

Фото: blog.vovando.com

У понеділок, 25 січня, прес-служба консалтингової компанії «DTZ Україна» повідомила, що «у Львові закрили угоду з продажу фінськими інвесторами торгової галереї «Опера Пасаж». Сама DTZ виступала в угоді представником фінських власників торгового центру.

У коментарі виданню Zaxid.net директор департаменту ринків капіталу компанії «DTZ Україна» Володимир Мисак повідомив, що торгова галерея не була основним бізнесом його клієнтів, відтак вони вирішили її продати. Переговори щодо продажу тривали близько року, додав він. Щоправда, хто став новим власником торгового центру та якою була вартість угоди, Мисак не повідомив.

За даними SMIDA, зміни у складі акціонерів відбулись ще у листопаді 2015 року. До цього моменту акціонерами у ПАТ «Пасаж Театральний» було 4 юридичні особи – фінська компанія «Кусінкапітал»(30%), естонська «HT Property Development» (27%) та швейцарські «Гумбо Інвест АГ» та «Роннас Інвест АГ» (по 20% кожна). Ще 3% акцій ПрАТ належали тодішньому генеральному директору підприємства Тарасу Добрянському. Три останні компанії також є акціонерами ПАТ «Європейським дім», якому належить готель «Леополіс».

27 листопада минулого року єдиним власником ПАТ «Пасаж Театральний» стала кіпрська «Броадмакс Кепiтал ЛТД». Тоді ж змінився і гендиректор компанії – замість Тараса Добрянського компанією тепер керує Віктор Жук. Він понад два десятки років пропрацював на митниці, згодом він обіймав посаду заступника гендиректора компанії «Росан Глобал», що належить Ростиславу Кісілю.

Про нового власника торгової галереї відомо небагато. Компанію створили у 2014 році. За даними ЄДР, кінцевим бенефеціаром ПАТ «Пасаж Театральний» є чех Петр Зіка. Він також є бенефеціаром телеканалу Тоніс. Раніше канал належав Володимиру Костеріну, але у 2014 році він заявив, що «Тоніс» відібрала у нього «сім’я» Януковича.

Зіка також є партнером львівського бізнесмена, екс-регіонала Олега Баляша у ТОВ «Актіон Україна». Водночас фінансовий директор ТОВ «Актіон Україна» Оксана Негода у грудні 2015 року стала головним бухгалтером ПАТ «Пасаж Театральний». Із новим директором ПАТ Віктором Жуком Олега Баляша пов’язують партійні інтереси – торік Жук балотувався в депутати Львівської міської ради за списком партії «Наш край», який очолював Баляш.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top