Спонтанно так. Хто і що співає у супермаркетах світу

Напередодні Нового року відвідувачів одного з київських супермаркетів «Сільпо» чекав сюрприз – професійні співаки, перебрані на працівників та покупців закладу, заспівали арію з «Травіати» Верді. «Сільпо» став першим українським супермаркетом, де звучали оперні кавалки, хоча в Європі та США такі флешмоби вже не дивина. «Закупи» дізнавались, хто і яких пісень співає у європейських та американських супермаркетах та на ринках.

Центральний ринок Валенсії, 2009

13 листопада 2009 року був звичним днем на Центральному ринку Валенсії. Аж раптом над ятками з фруктами та овочами залунала чудова музика: фрагменти з опери Джузеппе Верді Травіата співали професійні оперні співаки. Відвідувачі ринку були заскочені та розчулені.

Reading Terminal Market, Філадельфія, 2010

Вже за рік кавалок з Травіати співали виконавці Філадельфійської опери на одному з найбільших фермерських ринків міста. Їхні колеги з Вашинтонської опери дивували своїм співом відвідувачів одного з супермаркетів мережі Whole Foods, перебравшись на працівників магазину. В такий спосіб вони рекламували свій спільний із Балтиморським оркестром виступ. Пісня Libiamo, libiamo ne’lieti calici виявилась найпопулярнішою серед організаторів оперних флешмобів – вона прозвучала у кількох десятках магазинів у різних куточках світу.

Tesco, Ворік (Великобританія), 2011

У липні наступного року співаки Opera Holland Park із Лондона влаштували флешмоб у супермаркеті Tesco у британському містечку Ворік (Worwik) – заспівали фрагмент з опери «Ластівка» Пуччіні.

SAS, Вірменія, 2011

У єреванському супермаркетів SAS напередодні Різдва та Нового року колядували професійні співаки.

John Lewis Foodhall, Лондон, 2013

Компанія Sacla, торговець італійськими продуктами, вирішила здивувати відвідувачів дорогого гастроному на Оксфорд Стріт – замасковані під покупців та персонал магазину співаки виконали неаполітанську пісню Funiculì, Funiculà.

Merkator, Сербія, 2014

У белградському гіпермаркеті оперні співаки виконували фрагменти з опери Любовний напій Доніцеллі.

Edeka, Німеччина, 2014

У мережі німецьких супермаркетів Edeka вирішили відмовитись від традиційних кавалків із Травіати і влаштували напередодні минулого Різдва концерт кас. Відео виступу касирів мережі переглянули понад 33 млн користувачів Youtube. Цьогорічний різдвяний ролик мережі – про дідуся, який обманом заманив своїх дорослих дітей на Святвечір – переглянули вже 45 млн користувачів.

Сільпо, Україна, 2015

Напередодні Нового року оперний флешмоб влаштували у Сільпо, розміщеному в київському ТРЦ Гулівер. Все традиційно: твори Верді, перебрані на працівників супермаркету та покупців оперні співаки. Але відвідувачам сюрприз сподобався.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top