Спонтанно так. Хто і що співає у супермаркетах світу

Напередодні Нового року відвідувачів одного з київських супермаркетів «Сільпо» чекав сюрприз – професійні співаки, перебрані на працівників та покупців закладу, заспівали арію з «Травіати» Верді. «Сільпо» став першим українським супермаркетом, де звучали оперні кавалки, хоча в Європі та США такі флешмоби вже не дивина. «Закупи» дізнавались, хто і яких пісень співає у європейських та американських супермаркетах та на ринках.

Центральний ринок Валенсії, 2009

13 листопада 2009 року був звичним днем на Центральному ринку Валенсії. Аж раптом над ятками з фруктами та овочами залунала чудова музика: фрагменти з опери Джузеппе Верді Травіата співали професійні оперні співаки. Відвідувачі ринку були заскочені та розчулені.

Reading Terminal Market, Філадельфія, 2010

Вже за рік кавалок з Травіати співали виконавці Філадельфійської опери на одному з найбільших фермерських ринків міста. Їхні колеги з Вашинтонської опери дивували своїм співом відвідувачів одного з супермаркетів мережі Whole Foods, перебравшись на працівників магазину. В такий спосіб вони рекламували свій спільний із Балтиморським оркестром виступ. Пісня Libiamo, libiamo ne’lieti calici виявилась найпопулярнішою серед організаторів оперних флешмобів – вона прозвучала у кількох десятках магазинів у різних куточках світу.

Tesco, Ворік (Великобританія), 2011

У липні наступного року співаки Opera Holland Park із Лондона влаштували флешмоб у супермаркеті Tesco у британському містечку Ворік (Worwik) – заспівали фрагмент з опери «Ластівка» Пуччіні.

SAS, Вірменія, 2011

У єреванському супермаркетів SAS напередодні Різдва та Нового року колядували професійні співаки.

John Lewis Foodhall, Лондон, 2013

Компанія Sacla, торговець італійськими продуктами, вирішила здивувати відвідувачів дорогого гастроному на Оксфорд Стріт – замасковані під покупців та персонал магазину співаки виконали неаполітанську пісню Funiculì, Funiculà.

Merkator, Сербія, 2014

У белградському гіпермаркеті оперні співаки виконували фрагменти з опери Любовний напій Доніцеллі.

Edeka, Німеччина, 2014

У мережі німецьких супермаркетів Edeka вирішили відмовитись від традиційних кавалків із Травіати і влаштували напередодні минулого Різдва концерт кас. Відео виступу касирів мережі переглянули понад 33 млн користувачів Youtube. Цьогорічний різдвяний ролик мережі – про дідуся, який обманом заманив своїх дорослих дітей на Святвечір – переглянули вже 45 млн користувачів.

Сільпо, Україна, 2015

Напередодні Нового року оперний флешмоб влаштували у Сільпо, розміщеному в київському ТРЦ Гулівер. Все традиційно: твори Верді, перебрані на працівників супермаркету та покупців оперні співаки. Але відвідувачам сюрприз сподобався.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top