Куди подіти ялинку після свят у Львові

Свята закінчились, від пампухів лишився лише солодкий спогад, а від пахучої лапатої ялинки – худенький «скелет» і купа хвої по всій кімнаті? Саме час її розібрати і утилізувати.

Фото: delfi.lt

Фото: delfi.lt

Зазвичай ялинки у Львові після свят опиняються на смітниках. Але для городян, що мають трохи вільного часу та натхнення, є інший спосіб – «використані» ялинки можна привозити до ЛКП «Зелений Львів» за адресою: вул. Замарстинівська, 167а. Підприємство використовує їх для опалювання теплиць.

Якщо ви мешкаєте в центрі, то у п’ятницю, 22 січня, можете принести використану ялинку до парку Івана Франка. з 9:00 до 13:00 на вул. Університетській, 1, перед входом до парку працюватиме мобільний пункт підприємства.

Якщо експеримент з утилізацією ялинок виявиться вдалим, то «Зелений Львів» обіцяє організувати мобільні пункти і в районах. Так цього року вчинили у Києві – «Київзеленбуд» організував у столиці 10 пунктів збору ялинок. Зібрані дерева подрібнять на спеціальному обладнанні, і отриману тирсу використовуватимуть для вирощування нових вічнозелених дерев.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top