Groupon пішов з українського ринку

Сайт групових покупок Groupon з 25 січня більше не працює в Україні.

Фото: news.filehippo.com

Фото: news.filehippo.com

На головному сайті  «Групон Україна» з’явився запис goodbye, в якому йдеться про те, що сервіс припиняє свою роботу. Компанія обіцяє виконати усі свої зобов’язання перед клієнтами, що придбали сертифікати, впродовж місяця, зазначає видання Retail Community.

groupon001

Американська компанія Groupon заснована Ендрю Мейсоном у 2006 році. Однойменний сайт з’яився у 2008-му. До 2010 року сайти компанії були вже у багатьох країнах.

Компанія закриває представництва в країнах, у яких отримує малий прибуток. Зараз вона пропонує широкий вибір послу, зокрема, мобільні платежі, замовлення столиків у ресторанах, доставку товарів тощо. Доходи компанії у США ростуть впродовж кількох кварталів, але на ринках інших країн – падають. Так у третьому кварталі доходи Groupon у США виросли майже на 11%, а в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка) впали на 13%. У вересні 2015 року стало відомо, що Groupon згортає діяльність у семи країнах світу: Таїланді, Тайвані, Філіппінах, Марокко, Панамі, Пуерто-Ріко та Уругваї. Водночас компанії скоротила 1100 співробітників. А зовсім недавно, 16 листопада, купонний сервіс припинив роботу в Норвегії, Данії, Фінляндії та Швеції.

На українському ринку в 2014 році серед сервісів знижок близько 80% за обсягами покупок займали Groupon, SuperDeal та «Покупон».

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top