І вашим, і нашим. Як КЗШВ декомунізував своє шампанське

Київський завод шампанських вин змінив назву одного із своїх напоїв – «Советского шампанского», додавши до неї лише одну букву, аби не потрапити під дію закону про декомунізацію.

Фото: @S_Andrushko

Фото: @S_Andrushko

«Несподіваний результат декомунізації. “СоветОвское” шампанське», – написав він у своєму твіттері, виклавши фото ігристого напою, знайденого у магазині.

Назву вина КЗШВ змінив торік, аби виконати вимоги ухваленого в квітні закону про декомунізацію. Цим документом, зокрема, внесено зміни до статті 5 закону «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг». Відповідно, об’єктом знака вже не можуть бути «… назви СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних або автономних радянських республік та похідні від них …».

«21 листопада 2015 року ТМ «Советское Шампанское» потрапила  під дію закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки” і стала забороненою. Відтепер відома всім марка має назву – «СОВЕТОВСКОЕ ШАМПАНСКОЕ», – пише компанія на своєму сайті.

У повідомленні також зазначено, що КЗШВ пішов на такий крок «для того, щоб зберегти один із найголовніших атрибутів новорічного свята».

Крім «Советовського» шампанського, компанія продукує ігристі вина ще під чотирма торговими марками – «Наш Київ», Cuvée No.1, «Мускатне Ігристе» та «Українське».

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top