Усі свої. 12 дитячих забавок made in Ukraine

За тиждень Львовом ходитиме Святий Миколай, а там не забаряться Новий рік та Різдво. «Закупи» обрали цікаві дитячі іграшки та розвиткові забавки українського виробництва, достойні зайняти місце у мішку Святого чи під ялинкою.

Творчі нравки

Якщо ваша дитина вже освоїла планшет, то ви, мабуть, знаєте про інтерактивну гру «Хто у горах» від проекту nravokids. Разом із дідом Іваном та його улюбленими тваринами діти вчаться лічити, логічно думати, впізнавати тварин за звуками тощо. Продовженням гри стали творчі нравки «Карпатські канікули». Це тека з творчими завданнями для дітей від 1 року. У папці – 30 цупких аркушів із завданнями різного рівня складності. Картинки, які треба розмальовувати пальцями чи олівцями та фломастерами, заготовки для аплікацій, заготовки-витинанки, наліпки, заготовки для аплікацій крупами та для створення рухомих саморобок, наприклад, листівки чи книжечки. До завдань додали підказки для батьків та наліпки-заохочення для дітей.

nravo01

nravo02

nravo03

nravo04

nravo05

Скільки коштує: 150 гривень

Де купити: Творчі нравки

Яскравий щоденник

Це зовсім не той щоденник, куди класний керівник Марія Іванівна пише гнівні повідомлення батькам, а вчителька математики ставить незадовільні чи відмінні оцінки. З Яскравим щоденником дитина зможе поділитись своїми враженнями та емоціями від пережитого дня. У щоденнику 84 розвороти – по одному на кожен день. У лівій частині кожного розвороту завдання: рецепт, оригамі чи лабіринт і місце для творчості. Справа – сторінка для аналізу дня, де можна знайти науковий факт, тему дня, зробити польові чи мальовані замітки, записати враження від їжі та висловити вдячність.

Щоденник має заокруглені сторінки, щоб дитина не поранилась, та зручне переплетення, виданий двома мовами – українською та російською. Він сподобається дітям віком від 4 до 10 років.

dairy00

dairy01

dairy02

dairy03

Скільки коштує: 265 гривень

Де купити: Яскравий щоденник

Читайте також: Своє свято. Прикраси для ялинки made in Ukraine

Toy Up

Оживляти персонажів з дитячих малюнків – ідея не нова, але цікава. Можна придбати м’які іграшки за мотивами дитячих малюнків у, приміром, IKEA, а можна втілити в реальність фантазії власної дитини. Аби виготовити іграшку, потрібно завантажити на сайт проекту дитячий малюнок, обрати матеріал, з якого іграшка буде виготовлена (дерево, пластик, текстиль, картон, глина, та навіть шоколад чи марципан) і набратися терпіння – іграшку обіцяють зробити за 3-9 днів.

toyup01

toyup02

toyup03

toyup04

Скільки коштує: від 170 гривень

Де замовити: toyup.net

Читайте також: Зроби сам. 5 оригінальних наборів для творчості

O’Kroshka

Якщо ваша дитина малює по стінах, купіть їй розмальовку розміру XXXL. Чималий вибір таких розмальовок можна знайти в української марки O’Kroshka. Серед сюжетів – казкові феї, піратські кораблі, тваринки, карти України та Києва тощо.

okroshka03

okroshka02

okroshka05

Скільки коштує: 75-110 гривень

Де купити: o-kroshka.com.ua

Сімейний пазл Київ

Сімейний пазл-віммельбух «Київ» – перший проект компанії «Хитрий жук». Пазл виконано за класичними віммельбухівськими канонами: великий розмір, щільний картон, ілюстрації з великою кількістю деталей, які можна розглядати годинами. Складається він із 24 деталей і має розмір 100х67 см.

pazl01

pazl02

pazl03

Скільки коштує: 375 гривень

Де купити: Хитрий жук

Кіт-воркіт

Традиція адвент-календарів не має українських коренів, але Кіт-воркіт – цілком український святковий календар. До комплекту входять плакат із зображенням ялинки, набір наліпок та конвертів для них. Потрібно повісити календар на стіну, написати завдання для дітей на наліпках, покласти їх у конверти, а самі конверти приліпити внизу ялинки. Кожного дня діти вийматимуть наліпки, виконуватимуть завдання, і клеїтимуть їх на ялинку, підраховуючи в такий спосіб, скільки ще часу залишилось до свят.

kit01

kit02

Скільки коштує: 360 гривень

Де купити: kit-vorkit.com

Chic Box

Конструктор, з якого можна побудувати справжній дім чи вежу на повний зріст. «Цеглинки» конструктора виготовлено з цупкого еко-картону. Він міцний та безпечний для дітей. Конструктор продається у розібраному вигляді, тож перш ніж почати будівництво, доведеться окремо скласти кожну «цеглинку».

box01

box02

Скільки коштує: 645 гривень

Де купити: chicbox.com.ua

Tsypa shop

З картону можна зробити не лише цеглу для нового будинку, а й коника-качалку. У Tsypa shop коника можна вибрати на будь-який смак: мінімалістичного крафтового, розписаного квітами чи яблуками або обклеєного деревом. Картонний коник виходить доволі міцним – він витримує вагу до 40 кг. Мануфактура виготовляє ще маленьких дерев’яних коників та великих картонних коників для дорослих.

thsypa01

tsypa02

tsypa03

Скільки коштує: 700-2000 гривень

Де купити: tsypashop.com.ua

iWouldWood

Компанія спеціалізується на виробах із дерева та фанери і серед іншого виготовляє чудові лялькові будиночки. Будинок складається з кухні, вітальні та спальні, має невеликий балкон та відкриту терасу для відпочинку. Для кожної з кімнат у майстерні виготовили комплект лялькових меблів – ліжко з вішаком для спальні, стіл зі стільцями для кухні, канапи з журнальним столиком для вітальні та навіть шезлонги для тераси. Будиночок легко збирається та розбирається.

iwood01

iwood02

iwood03

iwood06

Скільки коштує: 3500 гривень – будиночок, 230-320 гривень – комплекти меблів

Де купити: iwouldwood.com

Maloo

У майстерні Maloo шиють справжні індіанські вігвами, але меншого розміру – у такому будиночку поміститься двоє дітей. Каркас із берези обробляють вручну, аби зробити його ідеально рівним, а накриття шиють з бавовняної тканини.

maloo01

Скільки коштує: 999-1299 гривень

Де купити: maloo.com.ua

Архітектурні дерев’яні конструктори

Ідея створити конструктор, з якого можна збирати моделі замків України, виникла у архітектора з Хмельниччини В’ячеслава Соколовського. Автор вже створив перший набір – «Луцький замок». Набір складається з 246 дерев’яних кубиків, з яких можна зібрати замок розміром 75х75 см.

zamok01

zamok02

Скільки коштує: орієнтовно 750-850 гривень

Де купити: Архітектурні дерев’яні конструктори або на виставці «Дитячий світ»

Розмальовка Гаррі Поттер

Малі та великі поттеромани оцінять останню новинку видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.

potter01

Скільки коштує: 95 гривень

Де купити: abababooks.com.ua

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top