Точка входу. Чотири причини починати онлайн-шопінґ зі SvitStyle

Пошук товарів в інтернеті для кожного другого американця починається з Амазону. Для українок «амазоном» прагне стати український маркетплейс SvitStyle. Журналіст «Закупів» провів на сайті кілька годин, аби зясувати, чи є для цього підстави.

svitstyle01

SvitStyleце такий собі величезний віртуальний універмаг для жінок. Чоловіки якщо й заходять сюди, то хіба щоб знайти подарунок для своїх подруг, мам чи доньокна сайті продають лише жіночий одяг, взуття та аксесуари. Сукні і мешти, пальта та чоботи, сумки та рукавичкина SvitStyle можна швидко та в кілька кліків оновити весь свій гардероб, тільки б грошей не забракло.

Величезний вибірце перша безумовна перевага SvitStyle. Дві сотні магазинів, зокрема й таких великих та популярних як Bonprix, StylePit, Topsecret чи Answear, пропонують відвідувачам маркетплейсу 300 тисяч товарів. Для пошуку потрібної речі не доведеться заходити на сайт кожного з них окреморечі з різних магазинів можна оглянути в одному місці, а до інтернеткрамниці перейти вже для завершення покупки.

svitstyle02

Друга перевага маркетплейсу SvitStyleзручний пошук. Якщо вам, приміром, потрібна сукня, то ви можете відфільтрувати результати пошуку не лише за торговою маркою, ціною, розміром чи країною виробництва, але й обрати колір, потрібну довжину сукні чи довжину її рукава. Можна шукати лише сукні, що прикрашені вишивкою або мереживом, сукні з коміром чи з глибоким декольте. Крім цього, кожна група товарів розбита на менші підгрупи: наприклад, якщо вам потрібен спортивний бюстгалтер, то його не доведеться виловлювати серед усіх 20 тисяч одиниць нижньої білизни.

svitstyle03

Товари для вагітних жінок та жінок з пишними формами теж винесли в окремі категорії. Якщо ви носите речі plus size, то вам не потрібно гортати сторінки маркетплейсу в пошуках відповідного розміруусі вони зібрані в окремому розділі. Те ж стосується речей для вагітних та мам, що годують, – спеціальну білизну для вагітних чи футболку для годування можна знайти за лічені хвилини.

Ще один, третій, плюс SvitStyleадаптивний дизайн. Коли ви відкриєте сайт на смартфоні чи планшеті, то побачите там не його мінікопію, а цілком читабельну сторінку, яка швидко завантажується і має ті ж опції, що й версія для великого екрану.

І четверта перевагаSvitStyle розмовляє зі своїми клієнтами українською мовою. У ситуації, коли україномовні інтернетмагазини на просторах Уанету можна перелічити на пальцях, це великий і грубий «плюс» для сайту.

Перейти на Svitstyle

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top