Свято наближається. Де купити новорічні прикраси у Львові

До Нового року залишився тиждень, а ваша ялинка ще не прикрашена? Ми підкажемо, куди йти за ялинковими прикрасами та різдвяними декорами.

Епіцентр та Нова лінія

Різдвяні містечка в Епіцентрах змонтували ще у листопаді – тут зазвичай найбільший вибір новорічних декорів та прикрас серед львівських магазинів. Штучні ялинки, недорогі різнобарвні пластикові кулі та дорогі скляні з розмаїтими візерунками, сріблястий дощик і гірлянди, світло для ялинки, різдвяні вінки, м’які Санта Клауси та мавпочки, аби прикрасити підвіконня чи полицю, та пластикові фігурки оленів та ведмедів для саду – аби зробити вибір, доведеться провести в Епіцентрі не одну годину.

epik01

До кінця грудня в Епіцентрі також проходить акція – кожен, хто зробить покупку щонайменше на 500 гривень, отримає шанс виграти подорож до Лапландії. Подробиці – у рекламній газеті.

У Новій лінії вибір новорічних прикрас не такий вражаючий, як у Епіцентрі, але якщо часу обмаль, а прикрасити новорічне деревце чимсь треба, тут можна дещо знайти. А на додачу ще й виграти подорож до Буковеля. Умови такі ж, як і в Епіцентрі – зробити покупку на щонайменше 500 гривень.

Читайте також: Ялинкові базари у Львові 

Ашан

ashan01

Фото: zakupy.lviv.ua

Програму мінімум по новорічних прикрасах можна виконати і в Ашані. За декорами краще їхати в Ашан у Кінг Кросі – там вибір більший. Штучна ялинка, кількадесят видів новорічних куль, гірлянди, світло і навіть різдвяні олені та шапочки Санта Клауса. Якщо ви не шукаєте чогось надзвичайного й дорогого, то асортимент Ашану – це саме те, що треба.

Читайте також: Своє свято. Прикраси для ялинки made in Ukraine

Метро

Якщо ви мешкаєте поблизу Метро, то їхати в Ашан немає сенсу – у Метро ви знайдете і штучні ялинки, і пластикові іграшки, і навіть садові фігурки з підсвіткою. І звісно ж, світло та гірлянди для ялинки та новорічні віночки, куди ж без них.

ІкеаМанія

Якщо часу на вибір декорів для ялинки немає зовсім, у пригоді стануть вже задекоровані ялинки, які можна знайти у магазинах ІкеаМанія. Тут також є різдвяні вінки, свічки та підсвічники, красиві світлові гірлянди та іграшки для ялинки, якщо з’явиться бажання прикрасити її самотужки.

ikea02

ikea03

Читайте також: Веселих свят. Новорічні листівки made in Ukraine

JYSK

У магазинах данської мережі прикрас для новорічної ялинки майже немає, зате є непоганий вибір світлових гірлянд для декорування помешкання та подвір’я.

jysk001

Крім згаданих вище магазинів, цікаві новорічні прикраси для ялинки та дому шукайте у крамницях Опера Декор (ТЦ Опера Пасаж) та БельВіль.

Читайте також: Щось своє. Подарунки для дорослих made in Ukraine

Карта передноворічних закупів у Львові

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top