Для ринку «Санта Барбара» знайшли нове місце

У мерії остаточно визначились із новим місцем для ринку «Санта Барбара». Ринок знаходиться на проспекті Червоної Калини – замість нього планують збудувати трамвайне кільце.

Фото: galinfo.com.ua

Фото: galinfo.com.ua

КП «Львівавтодор» отримав від Львівської міської ради дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,65 га на вул. Антонича (навпроти будинку №8) для розміщення комплексу торговельних павільйонів. Власне сюди й переїде «Санта Барбара», повідомляє прес-служба мерії.

Міська влада має попередню домовленість із підприємцями про перенесення ринку на вул. Антонича. «Ми сподіваємось, що вирішимо цей конфлікт мирно і нарешті поставимо крапку у цій справі», – зазначила начальник міського юридичного управління Гелена Пайонкевич.

Пошуки нового місця для ринку «Санта Барбара» тривають майже два роки. Спершу в муніципалітеті пропонували підприємцям переїхати на Антонича. Торговцям ідея не сподобалась місце для ринку було не таким вигідним, як на проспекті Червоної Калини, де він зараз знаходиться. Згодом міські депутати виділили для ринку ділянку біля сихівської поліклініки, але проти виступили вже місцеві мешканці.

«Сьогодні зроблено перший крок у вирішенні цього питання. Ми дійшли згоди з підприємцями. Далі підписуємо меморандум, вимальовуємо дорожню карту і плануємо, що роботи з будівництва розворотного трамвайного кільця розпочнемо навесні наступного року», – зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

zaxid.net

zaxid.net

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top