«Інтайм» планує доставляти вантажі дронами

Перші тестові польоти пройшли успішно.

Фото: igate.com.ua

Фото: igate.com.ua

Національна служба доставки «Інтайм» протестувала перевезення вантажів за допомогою дронів (програмованих безпілотних мобільних автономних апаратів), повідомляє прес-служба компанії. У компанії розглядають можливість використання дронів для доставки вантажів як альтернативу традиційним каналам транспортування.

«Те, що в майбутньому даний спосіб доставки буде актуальний, вже не викликає сумнівів. Причини – в об’єктивних перевагах як для компанії-перевізника, так і для клієнтів. Про масштабне використанні дронів мова поки що не йде, зокрема, через відсутність відповідної регуляторної та технічної бази», – повідомив генеральний директор Національної служби доставки «Інтайм» Андрій Івко.

Перші тестові польоти в рамках проекту пройшли успішно. В експериментах були задіяні безпілотники з різними видами вантажів і спрямовані за різними маршрутами. Максимальна вантажопідйомність таких дронів становить 2 кг. Безпілотники здатні працювати в автономному режимі до 30 хвилин і долати відстань до 20 км. «За допомогою центральної системи можливо одночасно керувати як двома, так і тисячами апаратів в рамках всієї країни. Також можлива інтеграція з мобільними додатками, адаптація під бізнес-процеси компанії тощо», – прокоментував Андрій Івко.

Для свого проекту «Інтайм» планує використовувати дрони індивідуальної збірки, яку здійснюватиме компанія Avision Robotics.

«Інтайм» займається експрес-доставкою вантажів по всій Україні та за її межами. Мережа компанії налічує понад 2000 пунктів видачі вантажів по всій Україні, зокрема, 548 стаціонарних відділень та 1477 поштоматів.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top