У супермаркетів «Барвінок» може змінитись власник

Мережі супермаркетів «Барвінок» та «Арсен» знову належатимуть одній компанії.

Фото: barvinok.ua

Фото: barvinok.ua

Як повідомляє видання All Retail з посиланням на власні джерела, нинішній власник мережі – польський інвестиційний фонд Abris Capital Partners – передасть свій актив Групі компаній «Євротек» Михайла Весельського. За даними видання, може йтися про продаж корпоративних прав. Сума угоди невідома.

«Проблеми у «Барвінка» почались ще кілька років тому, – на умовах анонімності повідомив виданню представник одного з українських роздрібних операторів. – В останні місяці полиці більшості цих магазинів спорожніли».

Станом на кінець третього кварталу торгова мережа «Барвінок» нараховувала 51 магазин у 4 регіонах України (Львівській, Івано-Франківській, Тернопільський та Хмельницькій областях). Більше половини об’єктів знаходились у власності рітейлера, решта магазинів розміщувались на орендованих площах.

ГК «Євротек», яку пов’язують із бізнесменом Михайлом Весельським, наприкінці вересня 2015 року об’єднувала кілька торгових мереж – «Фреш», «Арсен», «Квартал», «Союз» та Fresh-Market – загальною кількістю 64 торгові точки, розміщені у 8 областях країни.

«Після імовірного поглинання мережі «Барвінок» мережа «Євротек» увійде в ТОП-5 продуктових рітейлерів України за кількістю магазинів і в ТОП-10 – за загальною торговою площею», – цитує видання Ігоря Гуглю, директора дослідницької компанії GT Partners Ukraine.

Перший магазин «Барвінок» з’явився у Львові у 2001 році. Мережа належала компанії Романа Шлапака «Інтермаркет» і позиціонувалась як дискаунтер. У 2008 році «Барвінки» перейшли у власність польського інвестфонду Abris Capital Partners. У 2009-му Шлапак продав «Інтермаркет» (до якого входила мережа супермаркетів «Арсен» та гуртові супермаркети «Інтермаркет») компанії «Євротек».

У Abris Capital Partners та «Євротеку» ще не коментували угоду.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top