Щось зимно. 7 марок зимових чоловічих курток made in Ukraine

На дворі засніжило, а це означає, що саме час виймати з шафи теплі куртки. Якщо ж вам із шафи виймати нічого, то «Закупи» знають, де купити пристойну зимову куртку українського виробництва дорого і не дуже.

Staff

Куртка Staff не намокне під дощем чи снігом, а завдяки утеплювачу Isosoft 300 витримає морози до -25°С, запевняє виробник. Капюшон парки знімається, а от натуральне хутро, яким його оздоблено, ні. Покупці можуть обирати між чорною та синьо-блакитною моделями куртки, але чекати на замовлену річ доведеться до 2 тижнів.

staff001

Скільки коштує: 1300 гривень

Де купити: staff-trendy.com.ua

White Sand

Парка львівського бренду White Sand теж розрахована на сильні морози – до -25ºС. Утеплена вона синтепоном та сучасним матеріалом Thinsulate (виробництва 3М) з мікроволокон. Куртка має 9 кишень, зокрема одну внутрішню, та капюшон із штучним хутром, яке можна відстібнути.

whitesand001

Скільки коштує: 1800 гривень

Де купити: vk.com/whitesandlviv

Читайте також: Щось зимно. 7 українських марок теплих светрів та ще дещо

Urban Planet

Дизайнери бренду вирішили зекономити на хутровій облямівці капюшона, але не на матеріалах – зимова парка від Urban Planet пошита з непродувного та гідрофобного матеріалу та утеплена тим самим Thinsulate, що зігріє навіть у найлютіший мороз. Є чорна, темно-синя та темно-синя з блакитною вставкою куртки.

urbanplanet001

Скільки коштує: 1300 гривень

Де купити: urbanplanet-streetwear.com

Red and Dog

Класичну парку на синтепоні марки Red and Dog можна замовити в одному з чотирьох кольорів – сірому, блакитному, хакі чи чорному.

red01

Скільки коштує: 990 гривень

Де купити: rnds.com.ua

Djuls

Ще одна порівняно недорога парка від streetstyle-бренду Djuls, утеплена «слімтексом». Куртку шиють у двох кольорах: чорному та синьому.

djuls001

Скільки коштує: 950 гривень

Де купити: vk.com/djuls_wear

Hooligan

Парка Hooligan, обіцяє виробник, витримає мороз до -30ºС. Куртка виготовлена з щільної гідрофобної бавовняної тканини, наповнювач – потрійний шар синтепону. Ви можете обрати будь-який колір парки, якщо цей колір – чорний.

hooligan

Скільки коштує: 1980 гривень

Де купити: vk.com/hlgn_store

Seven Mountains

Бренд пропонує дві моделі зимових парок – класична Jacket Parka та подовжена Oda Parka. Обидві куртки розраховані на температуру до -20ºС, утеплені мікросинтепоном та додатковою підкладкою з термофлісу. Парки шиють у 4 кольорах: чорний, темно-синій, блакитний та хакі.

sm001

Скільки коштує: 2400 та 2600 гривень

Де купити: vk.com/7mntns

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top