Ще один поштовий оператор доставлятиме посилки з AliExpress

З грудня українці зможуть отримувати свої посилки з AliExpress в українських поштоматах PickPoint вже за тиждень після замовлення.

Фото: pickpoint.com.ua

Фото: pickpoint.com.ua

Про це пише Retail Community зі слів гендиректора мережі поштоматів  PickPoint Ігоря Орта.

PickPoint має намір доставляти посилки вагою не більше 10 кг. Посилки будуть доставляти авіаперевезеннями з центрального розподільчого складу AliExpress.

PickPoint – не перший, хто почав працювати з AliExpress. У квітні 2015 року «Укрпошта» повідомила про угоду з «Поштою Китаю» та здійснює доставку посилок з AliExpress, Taobao, Tmall і китайського підрозділу Bay вагою до 2 кг.

З червня цього року посилки з AliExpress доставляє і Meest Group. За неповних чотири місяці роботи компанія вийшла на показник 1500 відправлень на день. За даними Meest, загальний обсяг відправлень з AliExpress становить в середньому від 10 до 20 тисяч на день. Компанія розраховує до травня 2016 року зайняти 50% ринку всіх китайських відправлень в Україну.

За даними дослідницької компанії Gemius Україна, світовий лідер роздрібної торгівлі через інтернет  aliexpress.com входить до двадцятки найбільш популярних в Україні сайтів.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top