Професор поцупив покупки у відвідувачки Епіцентру

Професору Національного університету «Львівська політехніка» суд присудив заплатити 850 гривень штрафу за крадіжку трьох упаковок декоративного каміння у відвідувачки будівельного гіпермаркету «Епіцентр».

Фото: youtube.com

Фото: youtube.com

Про це повідомляє видання Zaxid.net з посиланням на вирок Апеляційного суду Львівської області від 16 листопада.

Історія з камінням сталася торік. У липні 2014 року професор помітив на парковці «Епіцентру» у Зимній Воді візок із трьома упаковками декоративного каміння, який стояв неподалік його автомобіля. Коли він вийшов з магазину, візок все ще стояв біля машини. Чоловік завантажив каміння у свій автомобіль та відвіз додому.

Каміння, зазначено у судовому вироку, належало відвідувачці гіпермаркету, яка залишила його у візку біля свого автомобіля і пішла шукати подругу. Коли вона повернулась, візок вже був порожнім. Охоронець, переглянувши запис з камери спостереження, повідомив, що його забрав невідомий чоловік, та порекомендував звернутися в Пустомитівський райвідділ міліції.

Міліції знадобилось два  тижні, аби з’ясувати, що каміння забрав Сергій У., 51-річний доктор фізико-математичних наук, професор кафедри напівпровідникової електроніки НУ «Львівська політехніка».

На суді чоловік пояснив, що забрав каміння додому, аби знайти власника і віддати йому знахідку. Охоронцям, пояснив він, знайдені речі не віддав, бо не довіряв їм. Як, зрештою, і міліції.

Докази професора переконали Пустомитівський районний суд – той виправдав його, визнавши невинним. Але прокуратура вирок оскаржила. Апеляційний суд Львівської області переглянув вирок та визнав викладача винним у крадіжці. Попри те, що він повернув потерпілій три упаковки декоративного каміння вартістю 303 грн, його зобов’язали сплатити 850 грн штрафу. Це рішення уже набрало чинності.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top