Перевірено на собі. Дитяче взуття Attipas

Редакція «Закупів» започатковує нову рубрику – «Перевірено на собі». Спочатку ми планували писати відгуки про свої знахідки серед українських товарів, але так сталося, що першим на тест-драйв до редакції потрапило корейське дитяче взуття.

attipas004

Виробник дитячих капців Attipas переконує – це найзручніше взуття для перших кроків дитини. Воно не ковзає, дихає, не перетискає дитячу ніжку – дитина ніби ходить босоніж. Наскільки правдивими є обіцянки виробника, перевіряв маленький Ростик. Хлопчику виповнився рік і 4 місяці, він не так давно навчився ходити і активно вправляється у цьому вмінні. Враженнями від нових капців Ростика ділилась його мама – Ольга:

«Дітей у мене троє. Капці дісталися Меншенькому, якому рік і чотири, що викликало жаль і нотки заздрощів у старшеньких. Відтак, почну з зауважень – крім маленьких розмірів, незле було б, якби були й більші.

attipas005

Аттіпаси носимо вже тиждень. Перша радість: вони не злітають! Досі Меншенький примудрявся стягувати з себе все, що ми намагалися натягнути на нього вдома. А потім доводилось довго шукати то один, то другий капець по всіх закутках. Нові капці він стягнути не може за рахунок вузьких «шкарпеток».

attipas003

Друге – дуже важливе. У дитини перестали пітніти ноги. Досі, знаючи, що капці будуть стягнуті, ми вдягали шкарпетки, а вже зверху – капці на защіпках. Коли переодягали дитину, стопи не раз були мокренькі. Тепер вдягаємо аттіпаси на босу ногу – і ніжки завжди сухенькі.

attipas001

Ще один дуже приємний момент – ці капці не ковзають. Оскільки ми живемо в приватному будинку, на підлозі у коридорі, наприклад, – плитка. Коли дитина розганяється, дуже важливо, щоб взуття не ковзало, інакше забезпечений додатковий синець на чолі. Аттіпаси не ковзають, тож синців поменшало.

attipas002

І останнє – їх просто приємно брати в руки і вдягати на ніжки. А Рося вже знає слово «капці», і з задоволенням їх тягне на прохання їх принести».

Взуття Attipas для тест-драйву надав львівський представник компанії-виробника.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top