Нова пошта запустила міжнародну доставку

«Нова пошта» оголосила про запуск послуги міжнародної доставки. Послуга дасть клієнтам можливість відправити посилку у більш ніж 200 країн світу, а також замовити товари з іноземних інтернет-магазинів.

Фото: www.playground.ru

Фото: www.playground.ru

Послуга вже нині доступна клієнтам «Нової пошти» у Києві, пише AIN. Доставку будуть здійснювати за фіксованими тарифами. Імпортні товари вартістю до 150 євро будуть оформлятись на кордоні без мита.

У березні наступного року сервіс стане доступним для мешканців українських міст-мільйонників, а до осені 2016 – мешканцям решти регіонів.

До прикладу, відправити посилку вагою 2 кг до Європи коштуватиме щонайменше $34, документи вагою до 0,5 кг – від $18. Усі тарифи можна знайти на сайті компанії.

Сервіс доступний у двох варіантах: доставка за 3 та за 7 днів. Заповнити усі необхідні для відправки документи можна онлайн, після чого користувачу потрібно лише віднести посилку у відділення чи відправити кур’єром.

Міжнародна доставка здійснюється під новим брендом Nova Poshta International, з яким компанія у 2014 році вийшла на ринки Грузії та Молдови.

«Нова пошта» також тестує доставку напряму з інтернет-магазинів США та Китаю. Її запустять вже в грудні 2015 року, одразу по всій Україні. Сервіс буде здійснюватись в режимі онлайн на спеціальному сайті Nova Poshta Shopper. Тут можна буде оформити замовлення та відстежити його доставку на усіх етапах.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top