Засновник Zara став найбагатшим чоловіком у світі

Засновник Microsoft Білл Гейтс поступився місцем у світовому рейтингу мільярдерів Forbes іспанському підприємцю Амансіо  Ортега, засновнику мережі магазинів Zara, на основі якої було створено найбільшого у світі рітейлера одягу Inditex.

Фото: focus.ua

Фото: focus.ua

Ортега, зі статком $79,7 млрд, став лідером у ріал-тайм версії рейтингу, яка враховує щоденні зміни курсів акцій. За даними Forbes, за останню добу статок іспанського бізнесмена виріс на 5,2% або на $3,9 млрд. Станом на 23 жовтня 2015 року друге місце у рейтингу зайняв Білл Гейтс ($78,1 млрд), на третьому – Уоррен Баффет ($64,4 млрд), пише Retail Community.

У щорічному рейтингу Forbes 2015 року Ортега займає четверте місце зі статком  $64,5 млрд. На першому – Білл Гейтс ($79,2 млрд), його наздоганяє мексиканський мільярдер Карлос Слім ($77,1 млрд), третє місце займає Уоррен Баффет ($72,7 млрд).

Амансіо Ортега народився у бідній сім’ї, його батько був залізничником. Через брак грошей Ортега не зміг закінчити навіть середню школу і з 13 років почав працювати. Першою його посадою була роботи кур’єра у магазині сорочок. Згодом він працював менеджером, відтак разом із дружиною відкрив власний магазин.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top