Засновник Zara став найбагатшим чоловіком у світі

Засновник Microsoft Білл Гейтс поступився місцем у світовому рейтингу мільярдерів Forbes іспанському підприємцю Амансіо  Ортега, засновнику мережі магазинів Zara, на основі якої було створено найбільшого у світі рітейлера одягу Inditex.

Фото: focus.ua

Фото: focus.ua

Ортега, зі статком $79,7 млрд, став лідером у ріал-тайм версії рейтингу, яка враховує щоденні зміни курсів акцій. За даними Forbes, за останню добу статок іспанського бізнесмена виріс на 5,2% або на $3,9 млрд. Станом на 23 жовтня 2015 року друге місце у рейтингу зайняв Білл Гейтс ($78,1 млрд), на третьому – Уоррен Баффет ($64,4 млрд), пише Retail Community.

У щорічному рейтингу Forbes 2015 року Ортега займає четверте місце зі статком  $64,5 млрд. На першому – Білл Гейтс ($79,2 млрд), його наздоганяє мексиканський мільярдер Карлос Слім ($77,1 млрд), третє місце займає Уоррен Баффет ($72,7 млрд).

Амансіо Ортега народився у бідній сім’ї, його батько був залізничником. Через брак грошей Ортега не зміг закінчити навіть середню школу і з 13 років почав працювати. Першою його посадою була роботи кур’єра у магазині сорочок. Згодом він працював менеджером, відтак разом із дружиною відкрив власний магазин.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top