В «Епіцентрі» з’явиться програма лояльності

Бонусну програму у найбільшій мережі DIY в Україні планують запустити у 2016 році.

Фото: www.youtube.com

Фото: www.youtube.com

Останні кілька місяців на сайтах з пошуку роботи з’являються вакансії від «Епіцентру» для нової програми, повідомляє сайт RAU.

Факт розробки підтвердили й у самій компанії. «Програма лояльності перебуває в процесі розробки. Над її реалізацією працює окремий напрям, спеціалісти якого незабаром почнуть її тестування. Думаю, про старт колеги заявлять у 2016 році. Подробиць я розповісти не можу, скажу лише, що вона буде бонусною» – цитує сайт RAU менеджера з цифрового маркетингу «Епіцентр К» Нікіту Коваленка.

Найбільша мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» з’явилась у Києві в 2003 році. Нині в мережі 40 гіпермаркетів. Засновниками компанії є Олександр та Галина Гереги. У 2013 році вони також придбали DIY-мережу №2 «Нова лінія».

Досі у «Епіцентру» не було єдиної програми лояльності. Кілька років тому рітейлер запустив програму для відділу «Деко», а також у кожного гіпермаркета були свої окремі програми, які ніяк не взаємодіяли одна з одною.

У «Нової лінії» програма лояльності була вже багато років. З лютого 2013 року рітейлер перевів своїх клієнтів на бонусні карти.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top