В аеропорту Львова відкриють ще один duty-free

Новий магазин безмитної торгівлі PAVO  відчинить свої двері вже цього місяця.

Фото: wikimedia.org

Фото: wikimedia.org

Крамницю відкриє ПП «Донецька асоціація незалежних підприємців Авіакомпанія АНП». Магазин площею 130 кв.м на другому поверсі аеропорту стане сьомим магазином мережі PAVO  в Україні.

Компанія виборола право орендувати 130 кв. м площі під duty-free у Міжнародному аеропорту «Львів» на відкритому конкурсі, організованому Фондом держмайна України. Підприємство запропонувало рекордну ціну за оренду – 8 846 грн/кв. м на місяць. Щомісяця компанія платитиме за оренду приміщення 1,15 млн гривень.

Це рекордна ціна за оренду приміщення не лише для аеропорту, а й Львова і навіть Києва, зазначає видання Zaxid.net. До прикладу, вартість оренди одного квадратного метра комерційної нерухомості на головній вулиці столиці, Хрещатику, становить 2 тис. грн. У Львові комерційну нерухомість на площі Ринок здають до 1,3 тис. грн/кв.м.

«Донецька асоціація незалежних підприємців «Авіакомпанія АНП» (відома під брендом PAVO) контролює найбільшу мережу магазинів безмитної торгівлі в Україні. Їхні duty-free вже працюють в аеропортах «Бориспіль», «Жуляни», «Харків» та «Запоріжжя». Фірма зареєстрована в Донецьку, власником є киянин Ігор Кунянський.

У «Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького вже працює магазин безмитної торгівлі «Baltona». Офіційно його власником є ТОВ «Флемінго Дьюті Фрі Україна», контролером якого є мешканець Дубаї (ОАЕ) Атул Віні Ахуджа.

«Baltona» орендує в аеропорту значно більшу площу – 860 «квадратів» за менші кошти. Згідно з відповіддю Фонду держмайна у Львівській області на офіційний запит Zaxid.net, у серпні «Флемінго Дьюті Фрі Україна» заплатило за оренду приблизно 207 тис. грн, тобто лише 240,6 грн/кв.м. Перед тим чотири місяці поспіль компанія платила близько 130 тис. грн на місяць.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top