В аеропорту Львова відкриють ще один duty-free

Новий магазин безмитної торгівлі PAVO  відчинить свої двері вже цього місяця.

Фото: wikimedia.org

Фото: wikimedia.org

Крамницю відкриє ПП «Донецька асоціація незалежних підприємців Авіакомпанія АНП». Магазин площею 130 кв.м на другому поверсі аеропорту стане сьомим магазином мережі PAVO  в Україні.

Компанія виборола право орендувати 130 кв. м площі під duty-free у Міжнародному аеропорту «Львів» на відкритому конкурсі, організованому Фондом держмайна України. Підприємство запропонувало рекордну ціну за оренду – 8 846 грн/кв. м на місяць. Щомісяця компанія платитиме за оренду приміщення 1,15 млн гривень.

Це рекордна ціна за оренду приміщення не лише для аеропорту, а й Львова і навіть Києва, зазначає видання Zaxid.net. До прикладу, вартість оренди одного квадратного метра комерційної нерухомості на головній вулиці столиці, Хрещатику, становить 2 тис. грн. У Львові комерційну нерухомість на площі Ринок здають до 1,3 тис. грн/кв.м.

«Донецька асоціація незалежних підприємців «Авіакомпанія АНП» (відома під брендом PAVO) контролює найбільшу мережу магазинів безмитної торгівлі в Україні. Їхні duty-free вже працюють в аеропортах «Бориспіль», «Жуляни», «Харків» та «Запоріжжя». Фірма зареєстрована в Донецьку, власником є киянин Ігор Кунянський.

У «Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького вже працює магазин безмитної торгівлі «Baltona». Офіційно його власником є ТОВ «Флемінго Дьюті Фрі Україна», контролером якого є мешканець Дубаї (ОАЕ) Атул Віні Ахуджа.

«Baltona» орендує в аеропорту значно більшу площу – 860 «квадратів» за менші кошти. Згідно з відповіддю Фонду держмайна у Львівській області на офіційний запит Zaxid.net, у серпні «Флемінго Дьюті Фрі Україна» заплатило за оренду приблизно 207 тис. грн, тобто лише 240,6 грн/кв.м. Перед тим чотири місяці поспіль компанія платила близько 130 тис. грн на місяць.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top