Ревізія. Ергономічне дитяче взуття Attipas

Педіатри рекомендують, аби малюки, які роблять свої перші кроки, ходили босоніж. Та в умовах сучасного міста це не завжди можливо. Attipas пропонує альтернативу – ергономічне взуття для найменших, яке можна носити як удома, так і на вулиці.

attipas02

Черевички Attipas – це результат семирічних досліджень кафедри ортопедії Сеульського національного університету та інноваційного ортопедичного центру Motor Development Center. Вперше взуття під маркою Attipas з’явилось у 2011 році, виготовляє його південнокорейська компанія Wildcat. Назва бренду складається з двох слів – корейського Atti (мій любий друже) та французького Pas (йти), що разом перекладається як «кроки мого милого друга».

attipas01

Взуття Attipas повторює форму дитячої стопи, рівномірно розподіляє навантаження на всю стопу, відтак забезпечує правильний розвиток стопи малюка та запобігає розвитку плоскостопості. Завдяки широкому підніску черевика дитина може вільно рухати пальцями ніг, що позитивно впливає на розвиток функцій головного мозку.

Основу черевика виготовлено з термопластичного силікону, він має гнучку та нековзку підошву з дірочками, через які стопа дитини може «дихати». Шкарпетку, який фіксує взуття на нозі, виготовлено із бавовни з додаванням нейлону та каучуку. Матеріали, з яких виготовляють взуття, пройшли лабораторні тести на токсичність і є цілком безпечними.

attipas03

У черевичках Attipas можна гуляти на вулиці в теплу пору року (коли температура повітря є не нижчою за 18°С та не вищою за 30°С), їх можна взяти із собою у торговий центр як перезувне, у них зручно бігати вдома чи у дитячому садку, а також бавитись у басейні чи на пляжі – завдяки нековзкій підошві дитина може бігати по мокрих чи слизьких поверхнях без страху впасти.

attipas06

Взуття Attipas не лише зручне та корисне, а й стильне. Виробник пропонує 12 моделей черевичків різних кольорів та фасонів. Для маленької леді можна обрати рожеві черевички з білими шкарпетками, темно-сині з білими шкарпетками – для маленької балерини, сині зі смугастими шкарпетками – для малого моряка, білі зі шкарпетками в горошок – для малої модниці.

Черевички Attipas дитина може носити з 6 місяців до 4 років – можна обрати взуття розміром від 19 до 25,5. Коштує пара черевичків 499 гривень.

У Львові взуття Attipas можна приміряти та купити в магазині офіційного представника компанії у ТЦ «Роксолана» (2 поверх) або в інтернет-магазині attipas.lviv.ua.

На правах реклами

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top