П’ятниця, 13-те на «Південному»: знижки до 70%

Торговий комплекс «Південний» готує для своїх клієнтів шикарний розпродаж: знижки до 70% у кількастах брендових магазинах «Південного».

«Щаслива пятниця, 13-те» – саме під таким гаслом «Південний» проводитиме розпродаж колекцій. Загалом до акції вже долучилось близько ста магазинів, які надаватимуть гарантовані знижки від 22% до 30% на нові колекції, а також до 70% знижки на колекції одягу, взуття та аксесуарів попередніх сезонів. Детальнішу інформацію про магазини, які братимуть участь в акції, та розмір знижок, які вони надаватимуть, можна переглянути тут.

За словами організаторів, безпосередньо у день проведення акції «Пятниця, 13-те» по всій території «Південного» працюватимуть промоутери, які роздаватимуть флаєри з інформацією про розміщення магазинів, що надають гарантовані знижки понад 20%. Промоутери також при потребі допомагатимуть знайти необхідний магазин.

Ще одна приємна несподіванка від «Південного»: у день проведення акції – 13 листопада – комплекс працюватиме до 22 години. Тож усі зацікавлені встигнуть скористатись знижками.

Проте і це ще не все. Саме 13 листопада на території «Південного» до Дня студента проходитиме грандіозна дискотека – Project-X 2.0 LVIV.

На правах реклами

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top