Приватбанк оцифрував дисконтні картки українців

Клієнтам Приватбанку більше не потрібно носити у гаманці десятки пластикових карт – банк додав до Android-додатку «Приват24» інструмент оцифровки дисконтних та накопичувальних карт торгових мереж.

privat24

Додаток наразі доступний лише для Android, розробка інструмента під iOS триває і буде доступною після чергового оновлення «Приват24» під цю операційну систему, пише IGate.

За перші п’ять днів роботи сервісу у системі зареєструвались понад 30 тисяч дисконтних карт. За словами заступника керівника маркетингу та реклами Приватбанку Олега Серги, у додатку «Приват24» можна безкоштовно додати будь-яку кількість дисконтних карт зі штрих-кодом.

«Люди люблять знижки, але ненавидять дисконтні картки, – пояснює причини запуску сервісу заступник голови правління Приватбанку Олександр Витязь. – Ми не лише оцифрували дисконтні карти, але й дали можливість ділитися ними з членами сім’ї та друзями».

Щоб додати дисконтну карту в  «Приват24», потрібно зайти у розділ «Дисконти», вибрати компанію-постачальника послуг та відсканувати QR чи штрих-код дисконтної карти з допомогою камери смартфона. Після цього карта буде додана до особистого списку.

Штрих-коди дисконтних карт у «Приват24» без проблем скануються на відповідних пристроях на касах магазинів. Якщо ж деякі магазини все ще використовують застарілі технології (лазерні чи планшетні сканери), номер дисконтної карти клієнта на касі можна легко ввести вручну.

Наразі у додатку можна додати дисконтні карти лише тих мереж, які є у переліку. Попри те, що список не охоплює усіх мереж, що працюють в Україні, в ньому є найбільші, і він постійно розширюється.

Сервіс «Дисконти» працює без авторизації у додатку «Приват24». Але він не працює без підключення до інтернету. Низка оцифрованих дисконтних карт великих мереж сканери в реальності не приймають.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top