Зроблено в Україні: смарт-наплічник для планшетів

Український бренд одягу Finch презентував високотехнологічний рюкзак TechPack, орієнтований на людей, що не розлучаються з мобільними пристроями.

Фото: nikvesti.com

Фото: nikvesti.com

Базова модель наплічника призначена для власників планшета iPad Air – ним можна буде скористатись, навіть не виймаючи ґаджета з рюкзака. Для підзарядки використовують вбудовані батареї. Також наплічник оснащено підсвіткою та окремою «кишенею» для ноутбука і двома USB-портами (для смартфона та планшета), пишуть у блозі Imena.ua.

Коли ви відкриваєте наплічник, на 2 хвилини включається його внутрішня підсвітка. Наплічник пошили з натуральної шкіри італійського виробництва. Рюкзак презентували 6 вересня під час Mercedes-Benz Fashion Week Kiev.

pack

«Ми плануємо випускати рюкзаки та сумки з футлярами під iPad (відкритими, як на показі, і прихованими, для більш консервативних покупців) з натуральної та штучної шкіри. Ми думаємо над інтеграцією в TechPack футлярів під планшети інших марок», – розповіла виданню автор дизайну TechPack Катерина Бякова.

За її словами, шкіряний варіант наплічника коштуватиме близько 7 тисяч гривень, але у продажу можуть з’явитись і спрощені моделі за більш демократичною ціною.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top