Відкриття ТРЦ Victoria Gardens переносять

Торгово-розважальний центр відкриють вже у наступному році.

Фото: rau.com.ua

Фото: rau.com.ua

Компанія «Фенікс-Капітал» переносить дату відкриття ТРК Victoria Gardens на 20 лютого 2016, повідомляє RAU з посиланням на комерційного директора компанії  Музаффера Кюпе.

«Рішення перенести відкриття ТРЦ Victoria Gardens ми виробили разом із орендарями об’єкта. Це дасть можливість усім якірним орендарям та операторам торгової галереї, які недавно приєднались до проекту, завершити оздоблювальні роботи та почати свою роботу разом із ТРК, – зазначив він. – Таке рішення дозволить нашим партнерам якісно підготуватись до відкриття і запропонувати покупцям максимальний асортимент товарів».

Раніше власники ТРЦ-довгобуду обіцяли відкрити його в грудні цього року.

Трирівневий ТРЦ Victoria Gardens знаходиться на перехресті вулиць Наукової та Кульпарківської. Загальна площа ТРЦ – 102 тис кв.м, торгова – 54,5 тис кв.м. За розмірами він схожий на King Cross Leopolis, що на Стрийській, і на третину більший за «Форум Львів», який відкриють вже наприкінці цього тижня на Куліша. Інвестиції в проект склали $110 млн.

Будівництво ТРЦ розпочали 8 років тому – у жовтні 2007 року. Торговий центр мав називатись «Леополіс Центр» і належав ТОВ «Торгова компанія «Інтермаркет». Через кризу 2008-09 проект заморозили, а згодом змінився і власник об’єкту – ним стала компанія «Фенікс Капітал». Будівництво відновили влітку 2013-го.

У Victoria Gardens планують розмістити понад 160 орендарів. Вже відомо, що якірним орендарем ТРЦ буде гіпермаркет  «Сільпо» площею 7,5 тис кв.м. У ТРЦ також розмістять кінотеатр Multiplex, а за дитячі розваги та боулінг відповідатиме одеська мережа розважальних комплексів «Папашон». Серед рітейлерів, що зголосились відкрити свої магазини у Victoria Gardens – мережі Watsons, Інтертоп, «Золотий вік», український виробник білизни Jasmine, білоруська Milavitsa.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top