В Україну прийшов найбільший торговець спорттоварами

Представлятиме мережу Intersport в Україні найбільший український DIY-ритейлер – «Епіцентр».

Фото: geolocation.ws

Фото: geolocation.ws

Ліцензійну угоду компанії підписали у четвер, 10 вересня, повідомляє Ukrainian Retail Association.

Intersport International Corporation – найбільша мережа магазинів спортивних товарів у світі. Її заснували у 1968 році десять гуртових організацій Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів, Норвегії, Швеції та Швейцарії. Сьогодні мережа Intersport налічує понад 5500 магазинів у 44 країнах світу. Її річний оборот перевищує 10 млрд євро. До українського ринку швейцарська компанії почала приглядатись ще 7-8 років тому, але довго не могла знайти достойного партнера.

За інформацією асоціації, ребрендинг відділів спорттоварів «Епіцентру» почнеться уже в цьому році, з магазину в Києві. Особливістю мережі Intersport в Україні стане формат «магазин в магазині» (shop-in-shop) з вивіскою Intersport всередині залу «Епіцентру».

За словами засновника «Епіцентр К» Олександра Гереги, компанія планує за три роки відкрити в Україні 40-50 магазинів Intersport. У них буде представлено товари різних цінових сегментів, орієнтовані на покупців із різними доходами. «Як показує досвід, наші найуспішніші магазини мають площу від 1000 до 2000 м², наші ключові категорії – це товари для бігу, фітнесу та футболу», – зазначив СЕО Intersport Франц Джулен.

Крім колекцій звиклих для любителів спорту брендів Nike, Adidas, Reebok, ASICS, Mizuno, New Balance, Puma, Salomon, Under Armour, Energetics, в оновлених спортивних відділах Intersport можуть з’явитись маловідомі для українського ринку бренди McKinkley, Protouch, Firefly, Energetics, Technopro и Etirel. Ці марки Intersport продає в цілому світі.

«Епіцентр» перестав бути мережею магазинів з товарами для будівництва та ремонту у 2009-му. Тоді в гіпермаркетах з’явився відділ «Деко» з посудом, текстилем та подарунками. У 2012 році до нього додались нові напрями: «Спорттовари», «Епік» – дитячі товари, «Канцтовари» та «Побутова техніка». У 2014-му в новому й найбільшому торговому центрі «Епіцентр К», що у Києві на Полярній, 20д, з’явився продуктовий супермаркет «Сільпо» та ювелірний магазин «Золотий вік».

Найбільшим мультибрендовим спортивним магазином в Україні є «Спортмастер». У нього 27 магазинів у різних областях України. «Спортмастер» наразі призупинив експансію – через скорочення попиту. Але Герегу це не лякає. «Ціни на імпортні товари нині кусаються. Ми свідомі того, що якийсь час доведеться працювати на нульовій маржі. Але заради майбутнього ми до цього готові», – зазначив він.

Мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» з’явилась у Києві в 2003 році. Нині мережа налічує 40 гіпермаркетів загальною площею близько 1 млн м² по всій Україні. Засновниками «Епіцентр К» є подружжя Олександра та Галини Герег. У 2013 році вони також придбали DIY-мережу «Нова лінія».

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top