Syndicate презентує у Львові нову колекцію

Завтра речі з нової осінньо-зимової колекції відомого українського бренду Syndicate Clothing можна буде придбати у Львові.

Фото: vk.com/syndicate

Фото: vk.com/syndicate

Бренд працює на ринку уже 5 років, тож у суботу, 19 вересня, у Першій Львівській Медіатеці (вул. Мулярська, 2а) його засновники прочитають лекцію для всіх  охочих про те, як налагоджувати виробництво, створювати нові колекції, організовувати командну роботу та просувати свій бренд.

Там же працюватиме pop-up store – усі охочу зможуть приміряти нову осінньо-зимову колекцію #Outland 2015/16 та придбати вподобані речі з 10-відсотковою знижкою.

«Атмосферу заходу створюватимуть діджеї T-One та Nezhiboy, тож після події гості матимуть нагоду відпочити, посьорбати тепленького та поспілкуватися у неформальній атмосфері із засновниками бренду Syndicate Clothing», – зазначають організатори.

Лекція розпочнеться о 14:00. Вхід – вільний, але охочих відвідати лекцію просять зареєструватись.

Під маркою Syndicate Clothing випускають чоловічий та жіночий повсякденний одяг. «Syndicate черпає натхнення з українського фольклору, скандинавського мінімалізму та американської спадщини — симбіозу багатьох культур. Співпраця з відомими художниками, ілюстаторами та дизайнерами дає змогу Syndicate тлумачити вуличний стиль у своєрідній манері», – зазначено на сайті компанії. Одяг та аксесуари Syndicate випускають невеликими тиражами.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top