На Львівщині виготовляли «палену» горілку Nemiroff

Львівська міліція викрила два підпільні міні-цехи, де розливали фальсифіковану горілку.

Фото: прес-служба ГУ МВС України у Львівській області

Фото: прес-служба ГУ МВС України у Львівській області

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Львівській області.

Шукати підпільну ґуральню правоохоронці почали після того, як «виявили і зафіксували неодноразові випадки продажу «паленої» горілки» у магазинах області. Згодом міліція викрила два цехи, де виготовляли та розливали горілку, яку згодом продавали у магазинах Львова та Радехівського району. Діяльність однієї гуральні організував 28-річний мешканець області, іншої – 24-річний.

Один із цехів працював у приватному будинку в одному з селищ Радехівщини. Там під час обшуку виявили та вилучили  40 літрів спирту у пластикових каністрах, обладнання для розливу продукції, підроблені акцизні марки та 600 пляшок готового алкоголю (зокрема, із використанням таких відомих брендів як Medoff і Nemiroff).

Фото: прес-служба ГУ МВС України у Львівській області

Фото: прес-служба ГУ МВС України у Львівській області

Другий цех працював у Львові в орендованій квартирі. Там правоохоронці виявили 60 літрів спирту у пластикових каністрах, 20 літрів суміші, готової до розливу, 100 пляшок підробленої горілки із сумнівними акцизними марками тощо.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів). Вчинення цього правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Нагадаємо: влітку міліція припинила роботу підпільних цехів, у яких фасували каву, виготовляли масло та сир.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top