На 3D-принтерах тепер можна друкувати цукерки

Надруковані на 3D-принтері солодощі стали реальністю – Magic Candy Factory може швидко надрукувати цукерку будь-якої форми та смаку.

Фото: 3dprint.com

Фото: 3dprint.com

Штаб-квартира Katjes Fassin у Бірмінгемі (Велика Британія) обійшла своїх конкурентів і вдосконалила технологію 3D-друку в кондитерській галузі. Ця технологія дозволяє виготовляти на фабриці Magic Candy «чарівні цукерки» вагою від 15 до 20 г за п’ять хвилин, тоді як у конкурентів схожа операція займає майже годину, пише онлайн-видання Retail Community.

Технологія забезпечує клієнтам унікальний досвід: вони зможуть налаштувати випуск до 20 різновидів кондитерської продукції різних кольорів, смаків, комбінацій та оформлення, включно з такими характеристиками, як солодкий, кислий чи блискучий. Клієнти також зможуть друкувати персоналізовані вітання та наклейки, аби створити унікальні подарунки.

Читайте також: Amazon відкрив 3D Printing Store

Керуючий директор Katjes Fassin у Великобританії Меліса Сновер сказала: «Позитивний досвід в магазині для всієї сім’ї полягає в тому, що діти та дорослі можуть дізнатись про технологію 3D-друку та інгредієнти в харчових продуктах».

Усі продукти Magic Candy Factory вегетаріанські, вони не містять молочних продуктів та глютену.

Технологія 3D-друку базується на спеціальній суміші з натуральних інгредієнтів, котрі нагрівають, а згодом пресують, створюючи різні складні форми та унікальні комбінації.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top